[GII] Życie paladyna i nie tylko?

Oto garść pytań które mnie nurtują:

1.Czy jak grając paladynem wypije piwo to coś się zmieni? Bo niby piszę: Mroczny paladyn - ale nic się nie dzieje.
2.Czemu gdy wykosimy g.z. w Khorinis to Hanna też nie idzie do pudła? Przecież z dialogów wynika, że ona też jest w to zamieszana.
3.Dlaczego gdy oddaje jej mapę to mapa nie znika mi z ekwipunku (niby to dobrze) a zad. jest zaliczone?
4.Jak zabijemy wcześniej Canthara to Sara będzie miała na zawsze stoisko, czy i tak zniknie?
5.Gdzie można ją znaleźć gdy Canthar zajmie jej stoisko?
6.Znalazłem taką jaskinie w lesie (chyba na obrzeżach północno-zachodniej mapy) gdzie mam zrobić coś z korowodem ale brakuje mi przedmiotu - jakiego?

Proszę o odpowiedz i za nią dziękuje - odpiszę jutro
Odpowiedz
1. Nic. To po prostu nazwa piwa.
2. Brak dowodów. Bezi tylko domyśla się, że ona współpracuje z gildią, ale nie może tego udowodnić. Po drugie paladynom chodziło tylko o zabicie przywódców gildii, a to zrobiliśmy.
3. Jaka mapa?
4. To Canthar donosi na nią do straży, więc jeśli nie żyje...to powinna zostać na stałe. Tak mi się wydaje, ale nigdy tego nie robiłem i nie wiem, czy zabicie go nie zepsuje questa.
5. W więzieniu.
6. Smalcu kretoszczura (czy jakoś tak). To przedmiot questowy. Zadanie zleca, w jednym z późniejszych rozdziałów, jeden z braci z farmy pomiędzy miastem, a posiadłością Onara.
Odpowiedz
← Gothic

[GII] Życie paladyna i nie tylko? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...