Gazetki

DA odpada, bo z tego co słyszałem, gry od EA nie mogą być w CDA. Zauważyłem, że dają głównie gry, które są w ekstra klasyce, więc stawiałbym na Titan quest, Two worlds lub Oblivion z dodatkami. Czasem jednak dają gry stare, więc może Vampire the Redemption? Ja bym nie miał nic przeciwko. Wiedźmin, Fallout 3 i Arcania odpadają, kosztują jakieś 50 zł, a CDA takich gier nie daje. Może znajdą się za 1-2 lata, kiedy cena spadnie. Z radością bym przyjął również Bioshocka, ale to nie RPG.
Odpowiedz
Przy czym w jubileuszowym numerze gra musi być na odpowiednim poziomie z wyższej półki, dlatego Titan Quest i Two Worlds choć dobre jako hit tego numeru raczej odpadają. Szczerze? Coś czuję że jeżeli pojawi się jakiś RPG, to będzie to Oblivion, mając na uwadze bardzo udaną premierę Skyrima.

Odpowiedz
Vampire już było w CDA, bo właśnie z tej gazety mam tę grę. Nie pamiętam który to był numer już, ale rzadko powtarzają gry, jeśli w ogóle. Chyba, że chodzi ci o tę kontynuację, Bloodlines bodajże.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No to niech dadzą Bloodines. Też będę zadowolony Szczerze powiedziawszy jeśli 200 numer, który nie zdarza się raz na rok, był średni, to wątpię, aby jubileuszowy był lepszy. A Titan quest był całkiem dobry. Hmm, jeśli miałby być jako pełniak naprawdę hit, to może Alpha Protocol? Z chęcią bym zagrał. Albo NwN2, ale nie cieszyłbym się, bo już go mam.

A powtarzać gry to powtarzają - jedna część Tomb Raidera była 2 razy (nie wiem czy nawet nie trzy) i jeszcze było coś, ale nie pamiętam.

[Dodano po 23 godzinach]

CDA zakupione. I już mam wrażenie, że ich pogięło.

Najlepsze gry roku:
1. Skyrim - skoro dla mnie W2 jest tylko trochę lepszy, to werdykt jest dla mnie do zniesienia.

2. Batman AA - nie wiem co w nim wszyscy widzą, jak dla mnie jest tylko dobry.

3. - Dead Island - hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha, ta schematyczna nawalanka, która dostała ode mnie 7 ma trzecie miejsce? Wprawdzie wszystko ładnie wygląda, walka jest bardzo sympatyczna ti jednak śmiem powiedzieć, że CDA pogięło. Nawet polscy gracze przez patriotyzm nie daliby Dead Island takiego miejsca.

4. Wiedźmin 2: Zabójcy królów - dopiero czwarte miejsce, zaraz za Batmanem i Dead Island

5. Deus EX: HR

A w Najlepszym bohaterze nie ma Iorwetha i Roche'a. Jest tylko jedna postać, która ma 1 miejsce - Wheatley. Ale w Portala 2 nie grałem, więc nie oceniam, jednak nie dać nikomu 2 i 3 miejsca?

No i jeszcze SW:TOR dostał 9+. W sumie mam wielką ochotę w niego zagrać. Może angielski przy nim doszlifuje. A plakat jest bardzo duży. Musze powiesić go na ścianie.
Odpowiedz
Jeżeli chcesz zapłacić 180zł za podstawkę i ok. pięciu dych co miesiąc to możesz zagrać. Choć jestem pewien, że abonament potrwa góra rok, a później będzie to darmowe mmo jakich wiele...
Odpowiedz
Oj wątpię. Jak na razie dużo ludzi gra w SW:TOR, recenzje są bardzo dobre, więc nie ma sensu usuwać abonament. Niech gracze płacą. Chociaż chciałbym się mylić. Ale za rok, to za prędko. Może za kilka lat. Dużo płatnych MMO dopiero po takim czasie, choć mało ludzi grało w ich grę, usuwają abonament. Ewentualnie może być tak, że po kilku latach abonament usuną, ale tylko dla tych co płacili. Jak czytałem w CDA, TOR nie musiał być MMO, ale posiada on coś czego nie mają inne gry - oddzielne fabuły dla każdej postaci. Więc bez abonamentu im by się nie opłacało tworzyć tak ogromną grę. To jest gra, którą aby przejść na maska potrzeba więcej niż miesiąc.
Odpowiedz
No tak krzysiu bo skoro ty tak uważasz to rzeczywiscie ich pogieło. Należy pamiętać że CDA to wspólna działka i wyniki to wybór większości redaktorów. Uważasz że Batman jest tylko dobry i nie powinien zająć 2 miejsca? Batman potrafił skopać dupę nie jednemu graczowi i zasłużenie 2 lokata. W2 TYLKO 4 miejsce? To jest szczyt wszystkiego bo jak TAKA GRA jest gorsza w rankingu od Skryrima, DI i Batmana?!?!?!?!?! Dead Island to przyjemna gierka, choć umieściłbym tu Bulletstorma którego wymyślność zabijania dała mi wiele miłych chwil. Co do bohaterów do Iorweth był dla mnie zbyt......ja wiem? Drętwy? Bardziej wolałem Rocha.
Odpowiedz
Wiesz do Batmana akurat pretensji nie miałem, tylko, że jak dla mnie jest tylko dobry. Fabuła raczej taka średnia w porównaniu z grami RPG, walka jest dziwna. Na normalu gracz rozwali ok. 30 (więcej?) przeciwników. Jak dla mnie do Wieśka startu nawet nie ma. Mocno przereklamowana kontynuacja, która jest odgrzewanym kotletem. Ale wiesz, to moje zdanie, osamotnione, więc jak już mówiłem pretensji nie mam. Ale Dead Island to naprawdę błąd w rankingu i tu ich w 100% pogięło. Lepszy od Deus Exa i Wieśka nie jest. Na pewno zresztą znajdzie się parę innych tytułów spoza rankingu, które także go gniotą. Delikatnie mówiąc. I nie jestem w tym wypadku osamotniony, czytałem dużo komentarzy, w których ludzie wypowiadają się o tej grze dość negatywnie.
W każdym razie ja od teraz CDA kupuję tylko jak są fajne pełniaki. A na W2 dużo osób głosowało, aby miało 1 miejsce, więc szczerze powiedziawszy ciekaw jestem jak robili ten ranking, bo wydaje mi się, że mniej więcej tak: "A dajmy Skyrim pierwsze miejsce. Drugie? Batman, trzecie DI". Wolałbym, aby była jakaś punktacja, że każdy przydziela grze jakąś ilość punktów, a nie tak na chybił trafił przyznawanie miejsc. Bo tak to wygląda.

A z tymi postaciami - to chodzi mi oto, że dalszych miejsc nie ma (tylko pierwsze). A przecież Roche mógłby tam wejść. W końcu to bardzo fajna postać.

[Dodano po 4 minutach]

Czy komuś jeszcze nie działają pełniaki? Ja na płytce miałem jakieś brązowe coś w postaci stałej i musiałem kilkakrotnie wycierać płytkę, aby zadziałała. Teraz czekam aż mi się zainstaluje PoP. O ile nie wywali jakiegoś błędu w połowie instalacji.

[Dodano po 3 godzinach]

No i błąd CRC wyskakuje. Jeden pełniak tylko wszedł, ta przygodówka, ale PoP to już nie.
Odpowiedz
Wprawdzie grać póki co nie zamierzam, ale z ciekawości zainstalowałam PoPa i wszytko poszło dobrze. Może zrób obraz gry na dysku i z niego instaluj?

Odpowiedz
Jak kopiuje to wychodzi, że plik jest uszkodzony. Miałem tak wcześniej z innymi płytkami, ale za którymś razem zadziałały. Patrzyłem na innym kompie - wszystko poszło gładko. Dziwne, bo z innymi płytami mój napęd daje sobie radę.

Edit: Wziąłem obraz płyty na pendrive i zadziałało, ale całą operację zrobiłem na kompie, na którym PoP normalnie się instaluje.
Odpowiedz
Tez mi grymasiło, ale PoP z CDA zainstalowałem. Gra się fajnie, chociaż fanem tego typu gier nie jestem i gram dla Eliki oraz fabuły. Niestety, dialogi są ubogie...

W samym CDA to podsumowanie trochę lipne, ale fajne kalendarium. Szkoda, że piszą o "7" a dają zdjęcie z pudełkiem Visty Dziwny też ten komiks - kreska fajna, ale fabuła żadna. Spodziewałem się jednak więcej po 200 numerze. Może w 500 będzie lepiej
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Company of Heroes: Tales of Valor i Piła - pełniaki do nowego CDA. Słabo, zobaczymy jaki będzie główny.
Edit: ostatni pełniak to jakaś strzelanka. Nuda...

[Dodano po 3 dniach]

Kupiłem ostatnio Play. Kosztuje kilka złotych mniej od CDA i ma gorsze pełniaki, ale zawartością myślę, że jest lepszy. Recenzenci piszą trochę za chaotycznie i jest o 20 stron mniej niż w CDA, ale nie jest tak dużo raklam, tekst nie jest napisany wielgachną czcionką i zajmuje większą część kartki (w CDA to najwięcej zajmują obrazki). Trochę zdziwiłem się, że Play, choć jest przeznaczony na luty-marzec, to są w nim recenzje m.in. Skyrim, który wyszedł w listopadzie. Ale wolę przeczytać i poznać kolejną opinię na temat tej produkcji niż czytać recenzje w CDA o grach ze Steama za parę złotych.
Odpowiedz
ja też czytam CD-Action. Co prawda nie ja kupuje lecz brat, ale za darmo jeszcze lepiej sie czyta;-)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Valen dnia środa, 6 lipca 2005, 08:03 napisał

Ja kupuję ca actiona i go czytam bo uważam go za najlepsze czasopismo . niedawno zamówiłem penumerate i przynoszą mi gazedkę do domu. Macie racje Smug rządzi.
Odpowiedz
← Inne

Gazetki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...