[NWN1] Portrety

Mam takie 2 pytanka - po 1 jak wyciągnąć z nwn portrety kluczowych postaci np. najemników itp.? A drugie to jak zrobić ze zwykłej grafy portrecik?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Odpowiedzi na te pytania są proste:

1. Zrobić zdjęcie tego co jest aktualnie na monitorze tak, żeby był portret najemnika, a później wstawić go do jakiegoś programu i obrobić. Nie wiem czy są w jakimś katalogu.

2. A portret zrobić prosto - wystarczy ściągnąć z neta jakiś portret żeby miał odpowiednie rozmiary, a potem wstawić swoją grafę
Odpowiedz
A tak w ogóle co sądzicie o portretach w NWN. Według mnie wypadają bladziutko w porównaniu z tymi z BG. Postacie albo jak narkomani albo żule wyglądają.
Odpowiedz
A moim zdaniem w nwn są po prostu kapitalne, za to w bg są beznadziejne :]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Swego czasu chciałem sobie stworzyć krasnoluda woja, a jedyne portrety dostępne wyglądały tak, że się rozmyśliłem. Są jakieś takie nijakie i brzydkie.
Odpowiedz
Jeszcze mi powiedz, że w bg są ładniejsze kobiece portrety to cię wyśmieję Inne mnie nie interesują
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Kobiecych nie pamiętam, ale łatwiej mi było się "utożsamiać" z męskimi niż z tymi z NWN...
Odpowiedz
Na necie jest tyle portretów, że głowa boli. Wystarczyło poszukać, a jak już mówiłam mnie portrety chłopów nie interesują :] A te kobiece są nieporównywalnie lepsze niż w bg ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Wrrrr.
Czy ja gdzieś napisałem, że w necie nie ma portretów?. W necie jest prawdopodobnie tyle rzeczy do NWN żeby można by tą gierkę przerobić całkowicie. Po prostu uważam, że portrety są marne i jest to moje prywatne zdanie...
Odpowiedz
Angela ma rację - portrety babek są wypasione. No może poza tymi niziołkami (czy jak to sie tam odmienia) blee. A krasnoludów rzeczywiście spaczyli. Np. ten co sie zasłania tarczą. Nawet mu twarzy nie widać.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Czy istnieje taka możliwość, aby ściągnięte z internetu portrety były używane przez grę i pokazywane przy BN-ach? Bo zmiana portretu mojej postaci nie rajcuje mnie specjalnie, za to zmiana portretów ludzi, których spotykasz w grze owszem.
Dokładniej chodzi mi o opcję, w której wrzucasz gdzieś ściągnięte portrety, a gra losuje je i przydziela do postaci! A jeśli tak się nie da, to czy można np. przypisać nowe portrety Bn-om ? Np. Aribeth, Moradze itd. ?
Odpowiedz
A cóż to jest ta "Aurora"? Gdzie mogę ją znaleźć? Jak działa? Czy da się nią operować bez większej znajomości programowania?
Wiem, dużo pytań, ale jak sam powiedziałeś ciekawe pytanie A tym samym ciekawa opcja ze zmianą portretów!
Odpowiedz
Aurora to Edytor Świata NWN, który jest wraz z grą. Instalując NWN, instalujesz Edytor. W katalogu z grą program zwie się nwtoolset.exe. Czy trudny do obsługi? Wszystko na początku jest trudne. Jak zaczynałeś chodzić też łatwo nie było, a dziś możesz biegać więc... Jeśli chcesz otworzyć moduł z gry wejdź to katalogu "nwm" tu są moduły do gry. Zaznacz wszystkie, daj ich właściwości i odznacz "tylko do odczytu" (inaczej nie będziesz mógł ich edytować) potem otwórz za pomocą ów programu i jazda...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Wielkie dzięki za wskazówki! Jak tylko znajdę odrobinę czasu (to będzie nieprędko, bo sesja ruszyła) zacznę kombinować!
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam. Właśnie dokupiłem sobie dodatki do Newa i chciał bym zacząć grę po necie. I mam do was prośbę
Możecie mi podać jakieś fajne portrety dla wojownika. Różnych ras, ale męskiego. I jakieś głosy jak macie. Szukałem w necie, ale przyznam że nie znalazłem nic nadzwyczajnego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Portrety - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...