NIE dzieciom Neostrady

Ja uważam, że każdy z nas na samym początku jest takim dzieckiem neostrady. Przynajmniej ja byłem Gorzej to jest jak przekształci się w takiego trolla

Ale jeżeli taki gość spamuje to warna mu, a potem ban. Nie widzę problemu. Ofkoz nerwy są trochę nadszarpnięte, ale...

ps. Tego ostatniego nie przeczytałem. Mętlik mi sie w głowie zrobił


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja też dostałem od rodziców neostrade "do nauki" Ale myślę, że dorosłem do korzystania z internetu :]
A co do tych dzieciaków to po prostu nic nie da się zrobić. Wszystko zależy od rodziców, którzy przecież mogą kontrolować to co robią dzieci na komputerze.
Odpowiedz
10 lat i ogląda Miriam... Geez...

Cytat

Kto pozwala dziecku mającemu 11 lat takie rzeczy wypisywać!


I z takimi błędami...

Cytat

Wszystko zależy od rodziców, którzy przecież mogą kontrolować to co robią dzieci na komputerze.


Są filtry rodzinne (chociaż nie wiem jak działają, bo nigdy nie korzystaem ) itp. Poza tym jest coś takiego jak historia, a jak nie to pliki tymczasowe. 5 minut i wszystkie podejrzane strony, ktore były przeglądane na kompie są sprawdzone. Bo nie wierzę, że dziecko w wieku 10 lat wykasuje pliki tymczasowe. Ja w tym wieku nawet nie wiedzialem, że coś takiego jest (no ale właściwie, to wtedy mialem modem... ;] ).

No ale cóż, różni sa rodzice. Jedni pozwalają siedzieć swoim pociechom do 22:00, a inni do 01:00. Jedni zwracają uwagę na dziecko w sieci inni nie...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mnie Nazin pokazywal to przedwczoraj xD Przerąbane to jest. Ale co racja to racja. Chodzi mi tutaj o te dzieci 10 letnie na forach Nazinowi napisalem kilak przykladow z mojego doswiadczenia, ale wole tego tutaj nie opisywac xD

Odpowiedz
hmmm może trzeba walczyc z neostrada a nie z jej uzytkownikam.... tpsy nigdy nielubiłem

Cytat

Poza tym jest coś takiego jak historia, a jak nie to pliki tymczasowe. 5 minut i wszystkie podejrzane strony, ktore były przeglądane na kompie są sprawdzone. Bo nie wierzę, że dziecko w wieku 10 lat wykasuje pliki tymczasowe
dlatego w firefoxie wymyslono taki zmyślny chwyt ctrl + shift + del chociaż takie dzieci pewnie niewiedza co to jest firefox , a ja mając 10 lat czytać nieumiałem chyba

ale jak widze taki napis...
"CzEsC jEsTeM ZuZzZia, PoKlIkAShhh MoZshe ?"
to sie zaczynam pienić dosłownie... fakt faktem że fajnie sie takie dzieci wkręca ale od umiaru głowa boli




dlatego:

Odpowiedz
Sam korzystam z Neostrady i jestem z niej zadowolony. Zadnych głupich limitów a i szybkość satysfakcjonująca. Wszystko jest ok póki czegoś nie trzeba załatwić w ich 'błękitnej linii'...
Odpowiedz
Niestety na takich ludzi się nic nie poradzi. Będą się mnożyć, bo społeczeństwo nam się robi takie coraz bardziej. Ja jak sobie wychodzę na podwórko i widzę i słyszę jak 8 letnia dziewczynka w "grupie" osiedlowej wyzywa od h... i k.... to strach pomysleć co będzie dalej. Za duzo dzieci małych ma dostepn do neta, tak uważam. A wcale nie jest taka duża ilość rodziców, którzy umieją skontrolować, co dzieci odwiedzają lub ich to wogóle obchodzi. Powstaje teraz od cholery blogów z gotowymi szablonami, dzięki którym nawet nie trzeba umieć obsługiwać programów HTML, więc dzieci korzystają, żeby opowiedzieć jak to "przyszła Asia i bawiliśmy się misiami".
Co do spamu, to chyba każdy ma wyrobione zdanie na ten temat. To samo co reklamy w telewizji.
Z lekka irytują mnie goście, którzy wchodzą na nasze forum, zakładają konto, zakładają temat "POMOCY!!!!!!!!!!!!!!" i "Nie potrafię znaleść tej skrzynki w G2, pomożecie???????????". Mozna chyba to pisać jako guest, a poza tym istnieją pewne systemy komunikacji i wysławiania się. Żenada.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
"Jakie społeczeństwo, taki Wiśniewski", jak to mawia mój ojciec. Cóż, jak sami wszyscy wiemy, internetowych "debili" poprostu nie da się zwalczyć. Taka prawda. Jest ich cała masa... A, że dostali internet od rodziców tylko dlatego, że miał im służyć do nauki, to już zupełnie co innego.
Ja osobiście gdy prosiłem szanownych starszych o neta, od razu walnąłem, że w Redzie nie ma wielu osób, które podzielają moje pasje. A przez internet kontaktuję się z podobnymi maniakami codziennie. Nie, nie znaczy to, że nie odchodzę od komputera nawet na 10 min. Mam dobrych kumpli, z którymi umiem też rozmawiać na inne tematy. Z tego miejsca serdecznie pozdrawiam Suchego. Ale to tak nawiasem mówiąc.
Wystarczy tylko popatrzeć na maxiora i przeczytać kilka pierwszych-lepszych komentarzy. Ja prawie zawsze łapię się za głowę, bo nie wiem, czy się śmiać, czy plakać.


BTW: Interneto pomógł mi zwalczyć błędy ortograficzne, które niekiedy waliłem na każdym kroku... Wiadomo, większość to zasługa książek, ale wcześniej, gdy nie miałem dostępu do sieci mało pisałem.
Odpowiedz
Piękny i szczytny cel, ale spójrzmy prawdzie w oczy. Jak myślicie, czy jeżeli ludzie sobie dadzą na sygnaturkę bannerek "Nie dzieciom neostrady", to jakiś dziesięcioletni dzieciak powie sobie "No tak jestem za młody na korzystanie z internetu ! Poczekam jeszcze te 4-5 lat i wezmę się za ortografię" lub nieświadomi rodzice przestaną zakładać gówniarzom neta i zaczną ich zaganiać do czytania ksiązek. Ludzie litości... to już łatwiej przekonać Leppera, aby zrezygnował z polityki i przestał kraść. Tak, więc darujmy sobie tą walkę z wiatrakami i te paseczki, to przynajmniej mi się będą tematy na forum szybciej ładować :']

PS. A na temat dzisiejszej młodzieży nie będę się wypowiadał... Wystarczy mi codzienny widok uczniów podstawówki podczas mojej drogi do liceum.
Odpowiedz
Kto się załapał, to mógł zobaczyć w Oblivionie na co stać w dzisiejszych czasach trolla...

To nie troll, to wołowina...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
moim zdaniem za taki wybryk powienien byc BAN PERNAMENT
i to bez dwóch zdań, żeby nie karmić trola

ten dzieciak pewnie siedzi przed komputerkiem, włazi na nasze forum i się smieje z nas że wygwiazdkowaliśmy mu posta

a pewnie nie rozumiał co drugiego słowa w tej jego inteljgentnej wypowiedzi...

ŻAL

NIE DZIECIOM NEOSTRADY !!
Odpowiedz
Wiesz, raczej połowa forum się z niego teraz śmieje, ale to już szczegół. Widziałeś jego sygnaturkę ?
Odpowiedz
Tylko, ze jak damy bana to założy drugie konto i walka będzie trwać... Dobrych metod nie ma. Bany można obejść jak się ma trochę oleju w głowie...
Odpowiedz
no niestety neostrada to niewdzieczny wynalazek ze zmiennym ip... zbanujesz go to zrobi rebbota i znowu włazi na forum bluzgać ludzi, lecząc swoje kompleksy...


co za dzieciak... sygnaturke to mu chyba mama napisala
Odpowiedz
Ojj przesada, kazdy z nas zaczynal w ten sposob. Nie jako raczkujac na forach dyskusyjnych i czatach. Cyberswiat to zupelnie inne srodowisko niz swiat zewnetrzny, przyjmijmy nowych cierpliwie i nie czepiajmy sie.
Odpowiedz

Cytat

przyjmijmy nowych cierpliwie i nie czepiajmy sie.


Ja nie mam nic przeciwko, ale ten konkretny "nowy" zaczął bluzgać i tworzył tematy, które sie nazywały np. "C*pa" (bez gwiazdki ofkoz)....

Cytat

Cyberswiat to zupelnie inne srodowisko niz swiat zewnetrzny


Ale zasady kultury się nie zmieniają


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia May 6 2006, 08:55 AM napisał

Ja nie mam nic przeciwko, ale ten konkretny "nowy" zaczął bluzgać i tworzył tematy, które sie nazywały np. "C*pa" (bez gwiazdki ofkoz)....
Ale zasady kultury się nie zmieniają

[post="43317"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


1. To niekoniecznie "nowy" napisal, zaczepki ze strony konkurencyjnych stron zdarzaja sie dosc czesto. Oczywiscie nie ja wam to powiedzialem.
2. No tak, ale na przyklad nowi czesto pisza duzymi literami po chca sie wyrozniac wsrod innych. Oczywiscie my wiemy, co to w jezyku forumowiczow oznacza. Jak czasami moze byc nieprzyjemne. Ba! Nawet jest to opisane w regulaminie. Ale czy nowym chce sie tam zagladac ? Juz sami ocencie
Odpowiedz
← Karczma

NIE dzieciom Neostrady - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...