[GI] Problem z misją na cmentarzysku orków

Mam maly problemik Dostałem misje od Cor Angara żeby iść na zwiady do jaskini gdzie znajduje się cmentarzysko orków.Oczywiśće zabiłem pare orków i spotkałem jednego z Baali jeśli się nie pomylilem to Baal Lukora.W solucji pisało żeby iść kolejno od prawej komnaty ale ja poszedłem inną kolejnościa ale raczej myśle że to nie jest problem.Znalazlem obie części pergaminu i dałem je temu Baalowi.Powiedział że nie go rozszyforować bo jest napisane w języku którego nie zna.I właśnie tu nie wiem co mam zrobić bo w dzienniku mam wpsi że trzeba szukać dalej.W solucji pisało że po znalezieniu obu pergaminów trzeba iść do 3 komnaty pokręcić sie po niej troszke aż Baal powie żeby użyć zaklęcia teleportu orków.Zrobiłem tak ale nic to nie dało.A od momentu kiedy dałem temu Baalowi obie części pergaminu to już nie chodzi ze mna tylko stoi w 2 komnacie I już zgłupiałem.Prosze pomóżcie Z góty dzięki
Odpowiedz
najpierw trzeba iść z Baalem Lukorem do tej komnaty co on tam z orkami walczył(jak go pierwszy raz spotykamy)zbieramy 2 części pergaminu i wtedy idziemy do tej pierwszej sali on mówi,że to zaklęcie teleportacji i potem dopiero trzecim wejściem
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
No tak ale wlaśnie tu mam problem ;/ Ja poszedłem z tym Baalem najpierw do tej komnaty z prawej potem i tam znalazlem pierwszą część, potem do tej 3 gdzie jest grobowiec, a dopiero potem do tej środkowej gdzie znalazłem drugą część zwoju. I od tego momentu ten Baal już nie chodzi ze mną tylko stoi w tej komnacie środkowej. I właśnie nie wiem co zrobić bo on stoi w miejscu a mam wpis w dzienniku że trzeba szukać dalej. Czy kolejność wchodenia do tych komnat może wpłynąć na to że on teraz stoi?
Odpowiedz
Gdy czytałem te opisy,odrazu zaczołem grać i węszyłem i znalazłem te 2 częsci pergaminu,Baal Lukor powiedzial że to pergamin teleportacji i jakieś miejsce specjalne trzeba znaleźć ,chwile namyślilem......Koniec
cały ze złości że nie nie wiem oco mu chodzilo?? Prosze plizzz pomuszcie .::My GG:8989323::.
Odpowiedz
Udaj sięteraz do dużej sali tam gdzie nie znalazłeś żadnego zwoju!


Odpowiedz
W tej sali jest kilku orkow sa tam tez rzedy kolumn pod sciana, i wlasnie przy jednej z nich Baal Lukor powie ci ze to to miejsce

Odpowiedz
mam ten sam problem co kolega ale wydaje mi się ze kiedyś zrobiłem ten sam bląd stanąłem w wyznaczonym miejscu a baal przybiegł sam ale teraz nic podobnego się nie dzieje


PLIS POMOCY!
Odpowiedz
Zawsze możecie go zaatakować uciec do tego pomieszczenia i tam go doprowadzić do nieprzytomności. Wstanie ponarzeka na was ale później powinien ruszyć dalej ze skryptem. Ale przy tej metodzie lepiej zachować stan gry najpierw.
Nie liczy się cel a droga do niego

Who's the more foolish: the fool, or the fool who follows him?- Obi-Wan Kenobi
Odpowiedz
Ale przed tym pobiciem go trzeba mu zniwelować kodami nieśmiertelność.
Odpowiedz
Z tego typu sytuacji bez wyjścia można zawsze wyjść poprzez MARVINa i teleportację lub zamianę ciał
Odpowiedz
siema, mam ten sam problem i nic nie dziala, podchodzilem z nim pod ta sciane gdy powiedzial ze to zwoj teleportacyjny i trzeba znalezc odpowiednie miejsce i nic. po zapisaniu probowalem nawet na kodach, pod k jest jakas telepotacja o 2-3 metry dalej, przeszedlem przez ta sciane i otworzylem od srodka kołowrotem baal poszedl ze mna i odnalazlem jakies szcatki i miecz smierci a on caly czas nic, a teraz jak zaczalem lazic po tym cmentarzysku to on zostal w miejscu gdzie jest dziura w ziemi i tam caly czas stoi. poprostu zaaaaal
Odpowiedz
Dobra, nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda, ale ja zrobiłem tak:
Gdy Lukor zawiesił się w komnacie z pergaminem i zaczął coś tam o miszy nawijac, to stanął w miejscu i nie chciał się ruszyc. Włączyłem tryb MARVIN, przyzwałem sobie "insert lukor_bugfixbook" Dałem mu ja i przeczytałem iii... tyn tyryn tyn tyn tyn Baal podąża za mną, a ja mogę ukończyc quest :]
PS. Nie działa mi "c" z kreską
Odpowiedz
Ano. Generalnie w większości wypadków potyczek z potwornymi robalami programowania możemy wyjść zwycięsko dzięki MARVINowi
Odpowiedz
musisz iść do komnaty po lewej i wybić orków a on tak polezie



gothic wiosną gothic latem gothic rządzi całym światem.
Odpowiedz
Jeżeli Lukor podąża za Tobą to wyprowadź go na środek wielkiej sali pomiędzy 4 kolumny, i powinno ruszyć. Mi się zblokował przy więzieniu bo od dupy strony po komnatach z nim łaziłem. Użyłem kodu Lukor fixbook czy coś takiego, zaczął za mną łazić. Wyciągnąłem go na środek dużej komnaty i poszło ;]
Odpowiedz
Da sie bez kodow. Ja sie zmienilem w kretoszczura i zaczal mnie gonic gdzie ucieklem miedzy 4 filary i sie zmienilem enterem w czlowieka. Quest san sie odpala. Czar kupicie u tych gosci od miltena. Pozdrawiam
Odpowiedz
Czy ktoś może jeszcze mi pomóc?
Ja mam taką sytuację:
Wszystko na cmentarzysku było ok.
Najpierw wyczyściłem korytarz po lewej stronie (tam gdzie sa drzwi do teleportu) a dopiero później dwa kolejne, w których są połówki pergaminu. Baal powiedział, że wszystko ok, złożył je w całość, powiedział, że nie może go odczytać, wyszliśmy do głównej sali, przetłumaczył zwój, powiedział, ze to zaklęcie teleportacyjne i już. Koniec. Nie dał mi zwoju, kilkanaście razy próbowałem go dostać na różne sposoby. Nawet wpisałem bmbarvin i zamieniłem się z Baalem ciałami, zajrzałem do jego ekwipunku i nawet tam nie było tego zwoju. Wpisywałem na niego kod, sam się teleportowałem, teleportowałem się jako Baal, wyrzucałem zwój, przekazywałem go Baalowi ( zamieniwszy się ciałami) i nic. I kompletnie nic. Baal nie chce mi dać tego zwoju. Wychodziłem na zewnątrz cmentarzyska, wchodziłem z powrotem i jest mi cholernie smutno, bo nic nie pomaga.
11 godzin gry zdaje się być kompletnie wyrzucone w błoto

Ktoś ma jakiś pomysł jak można sobie z tym poradzić?
Odpowiedz
Mam dokładnie taką samą sytuację! Wszystko wybiłem i jest jakby ok, ale ten Baal Lukor nie wchodzi w pożądaną interakcję. Nie chce dać tego zwoju telepotacji. Ogólnie jakiś podły bug
Odpowiedz
nie wiem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_eXaqu15* dnia wtorek, 24 marca 2020, 01:59 napisał

nie wiem
Trzeba wrócić do sali gdzie się znalazło baala i tam mu dać pergaminy a potem iść do sali z tymi kolumnami i powinno podziałać
Odpowiedz
← Gothic

Problem z misją na cmentarzysku orków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...