[GII] Kasa,kasa...

wez sie za prace a nie bedziesz ludzi okradal:P:P:P
naucz sie kowalstwa i sprzedawaj bron Haradowi
Odpowiedz
dokładnie.pomysł z kowalstwem jest najlepszy szczególnie że kowal Bennet na farmie Onara ma nieskończoną ilość stali.trzeba tyklo chwile poczekać i znów mu sie odnawia.
drugi sposób jest troche zryty ale żadna praca nie hańbi idziesz na plac wisielców i bierzesz od karczmarza piwo. możesz go brać ile zechcesz.zarabia sie wolno ale zawsze to coś....
Odpowiedz
Trzeba tylko dodać, że obydwa błędy zostały naprawione w Nocy Kruka. I dobrze, bo za dużo osób z tego korzystało .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
trzeba kraść zabijać i jeszcze raz kraść
Odpowiedz
po co zabijac i robic sobie problemy
lepiej dolaczyc sie do gildii złodzieji
dzieki okradanniu kieszonkowemu i otwieraniu zamkow mozna sie niezle wzbogacic
Odpowiedz
Za piramidami jest ukryta jaskinia, a tam jest trochę kasy, niestety pełno goblinów,pełzaczy, a jak się będziemy wracać to z porozrzucanych kamieni odrodzą się golemy kamienne (4), mapę do skarbu otrzymamy od Brahima za 150 sztuk złota w 3 rozdziale.
Odpowiedz
e w tej jaskini jest tylko ciekawy ten pierscien
a do czasu zanim sie tam ktos dostanie to mozna miec bardzo duzo kasy
Odpowiedz
Z tego, co zrozumiałem z waszych hmm... wypowiedzi, w jaskini mają być kamienne golemy. Wiem, że leżą one na ziemi, lecz mi jeszcze nigdy nie wstały. A to co jest w jaskini, jest prawie nic nie warte. Szkoda zawracania głowy.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
w tej jaskini jest pierścień który dodaje 10 do każdej obrony czyli od broni ,od pocisków, od magii i od ognia
wiec warto tam pójść
Odpowiedz
No, na Irdorath na wiele się to nie przyda, bo masz dobre, pancerze, ale tak w 3-4 rodziale... A co do wartości, to nie opchniesz wiele.
Odpowiedz
Ale i tak tam można pójść dla samej przyjemności w zabijaniu. Może kasy nie ma wiele ale zawsze coś.

P.S. Chyba sie pomyliłem bo tamte golemy wstawały w NK
Odpowiedz
Sposób na kase naucz się u Harada wykuwać broń,potem ić do Carla pobij go i zabierz stal,potem wstanie i poczekaj aż zacznie rozgrzewać stal i znowu go walni i tak ze 30 razy,miecz u Harada za 100 to będziesz miał 3000 a drugi sposób to w górnym mieście jest taki typ co sprzedaje różne niespotykane żeczy on chce żebyśmy przynieśli mu pazur przywódcy zębaczy ale nie oto chodzi.w późniejszych rozdziałach będzie miał dużo drogich żeczy wiec pobij go,użyj amnezji i sprzedaj te żeczy i tak pare razy i masz ok 10k.Najlepiej bić go w nocy ale będziesz musiał pobić też żone .A w najgorszym wypadku zapłacisz Lordowi Hagenowi 100sz.zł za pobicia.
Odpowiedz
Wystarczy być dobrym złodziejem ja okradłem prawie wszystkich w górnym mieście i miałem chyba z 15000
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia May 4 2006, 10:27 AM napisał

Trzeba tylko dodać, że obydwa błędy zostały naprawione w Nocy Kruka. I dobrze, bo za dużo osób z tego korzystało .

[post="43242"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie wiem jak z piwami ale błąd z Bennetem nie został naprawiony, w ten sposób zgromadziłem niezłą sumkę . Jest jeszcze jeden sposób, chyba nawet już gdzieś o tym pisałem. Musimy być czeladnikiem u Harada i mieć dwa wykute miecze, jeden bierzemy do aktywnego ekwipunku. Mówimy mu że chcemy je sprzedać, dostajemy kasę za jeden miecz ale ani jednego nie tracimy. Musimy ponownie założyć jeden z nich bo wypada z aktywnego ekwipunku i "sprzedajemy" je ponownie. To także bug ale może służyć jako małe wsparcie materialne na początku gry . Jeśli chodzi o leżące golemy, to nie wstawały one tylko w NK, w podstawce także. A wstają wtedy gdy otworzymy zamkniętą skrzynię, gdzie jest buława oraz woreczek z kasą i tym pierścieniem.


Odpowiedz
Zostań czeladnikiem Constantina! Osobiście jestem czeladnikiem Harada, ale jeśli jeszcze nie jesteś obywatelem, spytaj Constantina o pracę. Za grzyby dostajesz astronomiczne ceny(w porównaniu do tych na targowisku)
Odpowiedz

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Jun 20 2006, 09:56 AM napisał

Ale i tak tam można pójść dla samej przyjemności w zabijaniu. Może kasy nie ma wiele ale zawsze coś.

P.S. Chyba sie pomyliłem bo tamte golemy wstawały w NK

[post="45200"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Nie pomyliłeś się. Golemy ''odżywają'' w G2. Byłem wczoraj w tej jaskini (w I rozdziale - 14 lvl) i kiedy obrabowałem skrzynię z pierścieniem nietykalności, po uprzednim wybiciu całej fauny, leżące do tej pory jako kupa gruzu golemy zaczęły odżywać i mnie atakować. Na szczęście udało mi się uciec. Golemy goniły mnie tylko do wyjścia z jaskini. Po tym jak odzyskałem punkty życia poszedłem tam znowu, aby zobaczyć czy są żywe, czy znów stały się kupą gruzu. Okazało się, że są żywe. Dlatego nie planuję w najblizszym czasie kolejnej wycieczki do tej jaskini . A pierścień nietykalności w I rozdziale (a pewnie i w II czy III) to bardzo cenny artefakt.
Odpowiedz
Najwspanialsze rozwiązanie to kradzież kieszonkowa i kucie mieczy ... z tymi dwoma sposobami można dorobić sie fortunki
Odpowiedz
Ja tam wole ludzi po cichu wybijać w ich chatkach jak śpią może i zarobek niewielki ale przy tylu ludziach co ja ich zabiłem to była już mała fortuna
Odpowiedz
← Gothic

Kasa,kasa... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...