Gamedec – 10-minutowy fragment rozgrywki


W tym roku polski gamedev stawia na cyberpunkowe klimaty. Rzecz jasna dominacja medialna studia CD Projekt RED jest absolutnie nie do podważenia i, nie ukrywajmy, wszyscy z nas niecierpliwie wyczekują premiery “Cyberpunk 2077”. Warto jednak chwilowo odwrócić wzrok od tego, co dzieje się w Warszawie i szybko rzucić okiem na Katowice. To właśnie tam studio Anshar przygotowuje detektywistycznego cRPG’a w cyberpunkowych klimatach, osadzonego w znanym i lubianym przez pasjonatów polskiej fantastyki uniwersum “Gamedec”.

gamedec class="lbox">gamedec

Dlaczego należy się zainteresować tą grą? Ponieważ tytuł zapowiada się naprawdę smakowicie, a mroczne intrygi w futurystycznym Warsaw City przywodzą nam na myśl połączenie stylu wizualnego “Shadowrun: Returns” z pomysłem na rozgrywkę rodem z “Disco Elysium”. Miks, rzekłbym, co najmniej wyśmienity.

Redakcja serwisu IGN miała okazję wbić swoje zęby w produkcję i wcielić się w wirtualnego detektywa, a w swojej łaskawości postanowiła podzielić się z nami 10-minutowym fragmentem rozgrywki.

Muszę przyznać, że zapowiada się to strasznie dobrze i zdecydowanie kupuję to, co Anshar chce mi sprzedać. Mam nadzieję, że kolejne porcje tego cyberpunkowego dania będą równie nęcące i satysfakcjonujące.

Odpowiedz
To wygląda... zupełnie przyzwoicie I kompletnie o tym wcześniej nie słyszałem.
Odpowiedz
← Nowości

Gamedec – 10-minutowy fragment rozgrywki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...