Pełnoprawna wersja odświeżonego Gothica otrzymała zielone światło


Fani serii “Gothic” po wielu chudych latach w końcu mają powody, aby zacierać ręce z zadowolenia. Po sporym sukcesie wersji demonstracyjnej współczesnej reinterpretacji pierwszej części sagi, THQ Nordic dało zielone światło w kwestii powstania pełnoprawnej, odświeżonej produkcji o początkach perypetii Bezimiennego. Tytuł ma ukazać się na komputerach osobistych oraz na konsolach nowej generacji, jednak z zaznaczeniem, że nie ujrzymy go wcześniej niż w 2021 roku.

gothic remake

Wyniki testu nie pozostawiały żadnych wątpliwości. Próbkę pobrało i wypróbowało ponad 180 tysięcy graczy. Około 43 tysiące z nich postanowiły wypełnić specjalną ankietę dołączoną do dema, z czego 94.8% opowiedziało się jednoznacznie za powstaniem remake'u.

Za nową wersję “Gothica” odpowiada nowe studio z siedzibą w Barcelonie. Gra ma pozostać w duchu jak największej wierności z oryginałem, przy okazji niosąc ze sobą nowoczesną oprawę graficzną oraz współczesne mechanizmy rozgrywki.

Odpowiedz
Ciekawe, bo na to demo wylano w internetach wiadra pomyj i nienawiści. Sam nie grałem i nie mam zdania. Oby im wyszło!
Odpowiedz
← Nowości

Pełnoprawna wersja odświeżonego Gothica otrzymała zielone światło - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...