[BGI] Zbroja z Ankhega

Jak zdobyć zbroję ze skorupy ankhega??
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Oczywiście najpierw potrzebujesz mieć skorupe ankhega. O ile pamiętam pałęta się ich trochę przy moście prowadzącym do Wrót Baldura. Jak już ja masz to musisz udać się do kowala Cromwella i zapłacic mu chyba 5000 złota.
Gdzie jest ten kowal??
Jak do tej pory dawałem temu z Beregostu...
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Ekhtelionowi gry się pomyliły... Cromwell to kowal- krasnolud z BG2. Skorupe ankhega najłatwiej zdobyć w lokacji znajdującej się na północ od "Pomocnej Dłoni", a skorupę dajesz temu gościowi z Beregostu (nie pamiętam imienia) jak z resztą sam mówiłeś
No właśnie, coś mi tu nie grało Ale prawda jest taka, że Neris nie podał o którego Baldurka mu chodzi (znacznik do tematu dodałem na chybił trafił). Ale tak czy owak dobrze powiedziałem o lokacji ankhegów. Na północ od 'Pomocnej dłoni' to właśnie okolice mostu do Wrót Baldura.

Ehh, pamięć dziurawa. Trzeba bedzie odświeżyć Baldurki chyba...
heh, daje temu gościowi tą skorupe, a on mi płaci 500 sztk. złota. Dałem mu kilkadziesiąt razy tą skorupe a on jeszcze jej nie 'zrobił', heh
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
A nie mówi przypadkiem, że trzeba poczekać? Coś koło tygodnia mi świta (ale mogę się mylić więc Tokar mnie poprawi ).
Hmmm.. chyba wiem o co chodzi Zbroje z ankhega kowal może zrobić tylko raz. Jeżeli przy pierwszej rozmowie o skorupie, nie wyrazisz chęci stworzenia zbroi i sprzedasz skorupę, to już chyba po herbacie, że tak powiem i nie da rady nic zrobić...

PS. Moge się mylić... W BG I nie grałem od dobrych 3 lat A tydzień to się czeka na zrobienie zbroi po złożeniu zamówienia
OK, dzięki za pomoc już mam tą zbroje !!
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Drugą możemy znaleźć na polu w Nashkel. Bardzo ciężko jest na nią trafić kursorem, także jeśli byłaby Ci bardzo potrzebna, to masz współrzędne (): x-188 y-2742.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Baldur's Gate
Wczytywanie...