Screeny

Nie znalazlem nigdzie takiego tematu. Chodzi o to by w tym topicu umieszczac TYLKO zdjecia waszych drużyn + (ewentualnie) krotki ich opis ;-) Miejmy nadzieje, ze temat sie przyjmie ;-).
zaczne od siebie:
-=+1=+-
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Odpowiedz
Kilka moich jest w galerii czyli tutaj.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Sposób na zabicie smoka w BG to podstawa.


...Widziałem Cię we śnie, Kraken strzeż się!!!
Odpowiedz
Tak więc to jest moja aktualna drużyna. Mimo, że jestem dopiero w II rozdziale jest już dosyć silna Rozdział zmienie gdy wykonam większość zadań pobocznych Moja postać Elthran wojownik/złodziej walczący łukami jest prowadzony od Baldur's Gate I

Moja wesoła drużyna
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Screen

Nie chciałem robić nowego tematu więc uznałem że ten będzie odpowiedni chociaż ostatni post ma ponad rok A co do screenu to chciałem pochwalić się moim rekordem w ciosie w plecy ( 90 ) ( Baldur's Gate 1). Nie jest to chyba najwyższy wynik chociaż nie wiem czy 90 to dużo czy mało.Dla mnie dużo bo ostatni rekord miałem 72.



Rekord pobity teraz wynosi 144
Odpowiedz
W takim razie i ja mogę pokazać co nieco.

BG2 - Rozdział 2 - 3 Dni 17 Godzin



Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Co tam w lewej łapie trzymasz - czyżby "Błysk" Drizzta? A, widzę, że nie gardzisz Item Upgrade Hmm... ulepsz sobie Furię i Gwiazdę, a potem pobaw się w łażenie po grobowcach

Edit:

Hej... Dwa Gaaxy?
Odpowiedz

Cytat

Co tam w lewej łapie trzymasz - czyżby "Błysk" Drizzta?

Z Jedyneczki - Pałasz +5 "Obrońca".

Cytat

Hmm... ulepsz sobie Furię i Gwiazdę, a potem pobaw się w łażenie po grobowcach wink.gif

Trzeba się do Kuli wybrać. A do drugiej łapy nie pamiętam co tam chciałem. ~~ Gwiazda tylko na zdechlaki na switchu leży.

Cytat

Hej... Dwa Gaaxy?

O pewnej sztuczce Pan nie słyszał? ;o
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Moja postać nie pamiętam który rozdział

Klik
Odpowiedz
Oryginalne imię i fajny udźwig.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Dzięki Za inspirowała mnie ta postać dzięki twojemu screenowi Imię znajomej, a udźwig taki mam bo z 1 mam tą postać więc grimuary robią swoje
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Screeny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...