Co się stao?

taaa... macius z klanu, widzialam to juz, w sumie nei widze nic smiesznego w nasmiewaniu sie z jego choroby
To pay the price of being hell bound...
Odpowiedz

Cytat

taaa... macius z klanu, widzialam to juz, w sumie nei widze nic smiesznego w nasmiewaniu sie z jego choroby blink.gif


Tja... także tak uważam. Nie lubię się śmiać z ludzi chorych na taką (lub podobną) chorobę. Po primo, to nie jego wina, że taki jest. Secundo - każdemu coś takiego może się przytrafić. Z resztą nie wypada.... Także podsumowując, humor niskich lotów
Odpowiedz
Ola ja się z niego nie naśmiewam. Jeżeli chciałbym to zrobić włączyłbym klan i robił to przed TV. Ale jak widac nie oglądam ani tego ani innych glupich seriali. Zobaczylem cos takiego wiec mnie to śmieszy. Nie mam sie z czego tlumaczyc ;f

Dobrze usuńcie ten temat :f Widze ze wogole nawet takie glupoty was nie smiesza. Niedlugo pomidorami mnie obrzucicie.

Odpowiedz
Dziwny argument Ashgan, że nas 'aż takie' głupoty nie śmieszą. Daj coś innego to się z chęcią pośmiejemy . Drętwo tu ostatnimi czasy strasznie.

A masz!



- Tomatoed By
[font="Arial"]E
k
h
t
e
l
i
o
n[/font]





Announcer: H E A D S H O T!. Ashgan was tomatoed by Ekh. Blue team takes the lead with 1 frag.
Odpowiedz
No nie wiem... To nie jest jako-takie naśmiewanie z NIEGO, tylko z sytuacji, jaką wymyślili scenarzyści Klanu. Poza tym - to też fajna muza xD
Więc jak nie chcecie się z NIEGO naśmiewać - to nie patrzcie... I tyle.

(Do ekha - pogrzebałem w plikach kontrolnych gry "Życie" i zyskałem god mode, więc obrzucanie mnie pomidorami nic nie da ;p)

E D I T

Tylko zapomniałeś, ze na serwerze na którym gramy cheaty są na 'off' . Zatem...



ketchupality!


Announcer: Fink was ketchupied by Ekh. Blue team scores!
Odpowiedz
Zgadzam sie z Finkiem. Nie wiem czemu tak naskoczyliscie na Asha. W końcu zamiast Maćka móglby być tam każdy (np. ja ;p ) i byłoby tak samo smieszne. No bo jest śmieszne (a glupsze już być nie może ;d ).

Ekh - ja jestem hack3rem i włączylem 'czity' oraz 'godmołd'. Hahaha


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja też nie wiem co wy sie tak rzucacie na Ashgana jak juz ktoś powiedział, że w tamtej wannie mógłby leżeć równie dobrze Rysiu :D:D:D a tak na serio spuśćcie trochę z tonu i pozwólcie wpuścić na forum trochę luzu
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Fajne fajne, a do tego zarąbiście wkomponowali muzyke
Odpowiedz
Slade is alive!
:x
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja to widziałem już dosyć dawno temu ale największą beke to mam z browara "BARTEK"
Odpowiedz
U mnie teraz na każdym kroku w szkole słychać "Co się stało"


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
U mnie to już przechodzi... ale jeszcze z dwa tygodnie temu.... OMG Słyszało sie tylko "Prosze pani! Co się stało!!" i cała klasa w beke...
Odpowiedz
na naszym rynku już pojawił się trunek który spożył wyżej wspomniany maciek!


Nieradze licytowac, efekty po wypiciu blizej nieznane, moze sie okazac ze potem bedziesz w klanie na antenie

Pewna aukcja allegro

taki mój gwóżdz do trumny tego tematu
Odpowiedz
Nie no z tą aukcją to wypas Jak bym był zarejestrowany to bym kupił BUHAHA
Odpowiedz
Głupie i bez sensu. Ale w ogóle nie śmieszne. Kicha!
Odpowiedz
Również tak uważam, w poprzedniej części cała muzyka była profesjonalnie podłożona a nie jak tu. I jak powiedział Finkregh to nie jest w ogólne śmieszne...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
U mnie w gim było takie uniwersalne pytanie:"A czy ty?" Motyw w tym taki żeby odpowiedź na nie była jak najbardziej bez sensu. Więc je teraz powiem... A czy oni?... Nie bo z uwagi na poziom w Wiśle skarpety dziadka są założone na lewą stronę.

Ps Jeżeli tego nie zrozumieliście to wybaczcie mi lecz po gim mam wypaczone poczucie humoru
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Co się stao? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...