Pierwszy plakat i nowe zdjęcia z Wiedźmina!


W sieci pojawiły się nowe, tym razem oficjalne, zdjęcia i plakat z serialu "Wiedźmin" od Netfliksa. Przypomnijmy, że produkcja ma zadebiutować w grudniu bieżącego roku.

wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin

Na zdjęciach widzimy postacie z serialu: Geralta, Yennefer i Ciri. Można więc ocenić ich prezentację.

wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin wiedźmin class="lbox" data-gallery="witcher-tv">wiedźmin
Odpowiedz
Bardzo ładnie wyglądają jak na razie. Są podobieństwa do growej wizji, a jednocześnie jest dość inna. No i używają szkieł kontaktowych
Odpowiedz
Co ten Geralt taki ładny? Bardzo źle to wszystko na razie wygląda...
Odpowiedz
W sumie nie jest tak źle.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gizmo81 dnia poniedziałek, 1 lipca 2019, 21:11 napisał

Co ten Geralt taki ładny? Bardzo źle to wszystko na razie wygląda...


Ale tak po prawdzie, to w grze, tak zachwalanej i pokazywanej jako wzór, też brzydalem nie jest
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to w W2 wyglądał trochę jak zbir, albo tępy brutal .
Jeśli zaś chodzi o zdjęcia z serialu. To Geralt im nawet wyszedł. Ale Ciri i Yenefer jakoś mi nie pasują na razie. Może zmieni się to później, kiedy zobaczę jak wypadną podczas oglądania serialu.
Odpowiedz
Fajnie to wygląda
Odpowiedz
Mnie w sumie bardziej ciekawi co innego. Podobno serial ma być na podstawie opowiadań a tam Ciri była dzieckiem. Więc trochę to wszystko nie halo...
Odpowiedz
Niech pokażą tych bardziej "kolorowych".
Odpowiedz
Ostrożny optymizm.
Udostępnione grafiki wydają mi się bardzo ponure, takie nordyckie. Świat Wiedźmiński chyba powinien być nieco bardziej kolorowy....
Odpowiedz
← Nowości

Pierwszy plakat i nowe zdjęcia z Wiedźmina! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...