O tym jak GameExe zawładnęło światem

Pieczęć jak pięczęć. Czerwona, odciśnięta w laku np. z napisem GameExe. A ten zwój mi sie nie podoba z prostej przyczyny. Te odciski palców sprawiają takie wrażenie jakby ktoś kto miał zatłuszczone łapki to dotykał. Czyli sprawia to wrażenie troche niechlujne.

Taki pergamin mozna dosyc łatwo zrobic samemu. Kartke pomalować akwarelami (jakiś pomarańcz rozmyty) i opalić zapalniczkę po czym zeskanować.
Odpowiedz
No to jazda, nie ma na co czekać. Tokar, jako główny newsoman, wybierz z 5-6 newsów z tego tygodnia. Dorzućmy do tego jakiś temat z forum, i coś z dowlnoadu/artykułów.
Odpowiedz
Ok, zrozumiałem tylko komu mam to w końcu przesłać na GG (Ekhtelionowi/Nazinowi) i czy newsy mam kopiować (czyli tak jak były napisane na stronie głównej) czy coś zmieniać ?
Odpowiedz
No i stuknęła nam sześćsetka. Co mogę powiedzieć? Stu użytkowników w ciągu 5 miesięcy - cieżko powiedzieć czy to dobry czy zły wynik. Prawda jest taka, że z tej setki moze 15 napisało cokolwiek na forum. A z tych 15 moze 4 napisało ich więcej niż 2-3.
Owszem pojawiło się paru używkoników którzy "rokują" na przyszłość (myśle tu o Osie, Darksamuraiu i Woju).

Podsumowując. Nędza
Odpowiedz
Racja. Nie wiedzieć czemu ale liczyłem od września.

P.S. Nazin czy ty jesteś Spartaninem? Bo ich tam uczyli pod kątem wojska lakonicznego wyrażania myśli
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Feb 1 2006, 07:03 PM napisał

P.S. Nazin czy ty jesteś Spartaninem? Bo ich tam uczyli pod kątem wojska lakonicznego wyrażania myśli


Aaarghh... nie mogę się powstrzymać... Lakonia to kraina historyczna w starożytnej Grecji, której stolicą była Sparta. Każdy Spartanin musiał umieć wyrażać swoje myśli w sposób krótki i powściągliwy. I stąd nazwa.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem o co chodzi Hawk . A raczej co napisałem nie tak?
Odpowiedz
Wszystko ok, tylko nie mogłem się powstrzymać, aby nie uzupełnić i wyjaśnić do końca użytego przez Ciebie wyrażenia. Zboczenie zawodowe, rozumiesz... :mrgreen:
Dobra, już siedzę cicho...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Wcale nie jest tak fatalnie. W porówaniu z okresem wrzesień-grudzień piszę o wiele więcej ludzi. Ot na przykład dzisiaj ! Sporo do czytania i do tego z sensem. To lubię

Powoli strona i forum zaczyna się rozkręcać :]
Odpowiedz
Kolejna setka nam stukneła. Na forum panuje ruch ale ciągle ilość nowych userów do userów rejestrujących się jest bardzo niska.
Odpowiedz
Tylko za tą liczbą mogłaby iść wzmożona aktywność na forum. A z osób, które się zalogowały ostatnio, przebywa na forum niewiele. Ale niech liczba rośnie, może będize więcej aktywnych.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
IMHO o sile forum nie stanowi liczba zarejestrowanych userów. I co z tego, że mamy ich tylu skoro i tak po staremu pisze regularnie najwyżej kilkanaście osób? Przynajmniej ładnie wygląda w statystykach... Raczej nie ma się czym ekscytować...
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
A wg. mnie jest się czym ekscytować. Pierwsza setka była po 3.5 miesiąca, druga po 2 a trzecia po 30 dniach. Świadczy to o tym, że odwiedza nas coraz więcej ludzi czyli, że jako serwis się rozwijamy.
Odpowiedz
← Game Exe

O tym jak GameExe zawładnęło światem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...