Atlantis kolejnym dodatkiem do Titan Quest


Najpierw "Ragnarok", a teraz "Atlantis", czyli THQ Nordic raz jeszcze zaskakuje nas niezapowiedzianym wcześniej dodatkiem do "Titan Quest" w wersji "Anniversary Edition". Tym razem porzucamy mroźne klimaty i wyruszamy na wyprawę do tytułowej Atlantydy.

titan quest class="lbox">titan quest

Fabularnie po prostu dostajemy okazję towarzyszenia pewnego podróżnikowi w wyprawie do tytułowej Atlantydy. Nie można sobie tam tak po prostu wejść, stąd czeka nas wpierw poszukiwanie wskazówek spoczywających w dzienniku Heraklesa. Zapisków będziemy musieli poszukać w fenickim Gedirze. Nowy dodatek to jednak przede wszystkim po prostu więcej wszystkiego, jak też nieznany wcześniej tryb rozgrywki.

Ową nowością jest Tartar, czyli pokonywanie kolejnych fal przeciwników w ramach losowych wyzwań. Uporamy się z nimi samodzielnie bądź w kooperacji, grając jednocześnie do sześciu osób. Jeśli znudzi wam się wybijanie wrogów i obejrzycie już cuda Atlantydy, to z pewnością ucieszy was dalsza modernizacja silnika, interfejsu oraz systemu sterownia.

titan quest class="lbox">titan quest

Nowy dodatek wyceniono na 59,99 PLN, ale platforma Steam oferuje nam czasową obniżkę w wysokości 10% wartości, co daje 53,99 PLN. Pamiętajmy, że "Atlantis" zadziała wyłącznie z wersją "Anniversary Edition" i póki co jedynie dla PC. THQ nie wydało jeszcze na konsolach "Ragnarok", a więc i losy "Atlantis" na pozostałych platformach pozostają póki co tajemnicą.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Szkoda, że nie dodano najważniejszego... nowego mistrzostwa.
Ale fajniutko
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć tego fenickiego Gediru ktoś może pomóc? Chyba jestem za stary na granie ????
Odpowiedz
Hmm, w dodatek jeszcze nie grałem, ale z opisu wynika, że Gedir to miasto, ewentualnie kraina geograficzna, więc raczej trudno je przegapić. Chyba, żechodzi Ci o to, że nie wiesz jak zacząć grę w dodatek?

Przy okazji ja też mam pytanie. W którym momencie powinienem rozpocząć przygodę z Atlantis? Przed Imortal Trone i Ragnarok, czy dopiero po nich?
Odpowiedz
← Nowości

Atlantis kolejnym dodatkiem do Titan Quest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...