The Chill Of Death - Quest

Mam problem z pewnym questem, który można otrzymać w Tirisfal Glades, w Brill. Nazywa się on The Chill Of Death i zleca go taka kolesiówa, która stoi przed lub w karczmie. Otóż w tym queście muszę zebrać 5 skór (pelt) Duskbatów i Coarse Thread. z tym drugim mialem problem dopóki nie skapnąłem się, że jest to kłębek nici, który można kupić u jednego ze sprzedawców Gdy nacisnę log questa, jest napisane, że quest jest ukończony i że wszystko mam zebrane. Ale kolesiówa ma cały czas szary znak zapytania nad głową i ma mnie w d... Zupelnie jakby coś nie zaskoczyło. Jak grałem na innym servie, to mialem ten sam problem i go nie rozwiązałem. Myślalem, że quest jest po prostu zabugowany, ale mój kumpel zrobił go bez problemu... Ma ktoś jakis pomysł co z tym zrobić? Olanie go jest wersją ostateczną

A tak przy okazji się zapytam - przed karczmą w Brill jest list gończy. Ale jak go naciskam nic się nie dzieje i quest nie zaskakuje. Tak samo jak znalazłem taki list, na którym pisało - This Item Begins A Quest. Ale jak go klikam też nie działa Wina Hav0ca czy ja mam może coś zrąbane?


Tonari no Totoro!
Wina patcha hacked nowego wgranego na serv.

btw. www.allakhazam.com -> zakladka WoW.

Masz tam wszystko opisane o questach, itemach, mobach, lokacjach. Taki podrecznik dla gracza :] Przydaje sie czesto.

Ja miałem czasem bugi, że miałem zebrać ileś przedmiotów z zabitych stworów, zebrałem ich np. 4/5, a 5 wogóle nie wypadał. Okazało się, że był zebrany, tylko nie zaktualizowało się to w dzienniku, ani nie było go w plecaku, za to można było zrobić complete quest. A najciekawszy quest miałem, gdy trzeba było wyleczyć pewną strażniczkęa, a nie dało się tego zrobić. Była ustawiona na pvp. Sposób na questa: zamiast ją leczyć, wystarczyło ją zabić i skończyć questa u zleceniodawcy
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Cytat

Wina patcha hacked nowego wgranego na serv.


Na poprzednim servie grałem na patchu 1.8.0 i też mialem problem z tym questem

Dany - lol Ciekawe problemy

Jeszcze spróbuje pousuwać parę addonów, może to ich wina...


Tonari no Totoro!
heh ten quest od tej kartki jest zbugowany na stale :X A questy nei dzialajace z itemow to wina patcha. Teraz wszystko jasne? >.>

Jak słońce

Ale zauważyłem jeszcze coś dziwnego - mogę wykonywać questy dla Warlocka (jestem magiem ). Otrzymalem misje od gościa, że muszę przyzwać voidwalkera (jakoś tak). Pasek przyzywania ładuje sie do końca, ale... potwór sie nie zjawia Dopiero przed chwilą odkryłem, ze to quest dla Warlocka i pewnie dlatego...


Tonari no Totoro!
Nie, nie dlatego. Wszystkie questy które wymagają interakcji z obiektami są zbugowane. Quest ten wymaga interakcji itemu ktory masz przy sobie z tym kręgiem. U taurenow jest quest w ktorym musisz stanac przed ogniskiem i wypic jakis specyfik. Takze go nie wykonasz poniewaz nie ma interakcji z obiektami. Wiec jezeli questu nie da sie wykonac to raczej jest to wina tego o czym mowilem chwilę temu lub patcha 1.9.2 hacked.

No to chyba sporo questów jest zabugowanych... Głupi kadaj client


Tonari no Totoro!
Kadaj sprawia tylko ze nie da sie wykonywac questow ktore wymagaja itemow zeby je zaczac. To wszytko ;] Wiec nie obwiniaj tego biednego patcha Bo i tak wszyscy na hav0cu osiagajac lvl 20 ida do CA i tak do 61 lvl'u. Wiec questy praktycznie nie sa potrzebne. Co do interakcji to byla, jest i prawdopodobnie bedzie zbugowana, bo nic nie zapowiada wydania nowego emu.

← World of Warcraft
Wczytywanie...