[GIII] WYMAGANIA POTWIERDZONE

NA STRONIE JoWOOD (zanim przeczytasz przeżegnaj sie)




Minimalne:
2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
1024 MB Ram
Karta graficzna 64 MB
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom
Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0

Zalecane:
3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
1024 MB Ram (Dual-Channel)
Karta graficzna 128 MB
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom
Karta kontabilna z DirectX 9.0c
Przepraszam gdzie mieszkasz moge przyjechac hehehe ja na min tylko brakuje ramu i to sporo a tak to to pojdzie
Już widzę jak w to gram. Niestety tylko w marzeniach Nawet na minimalnych wymaganiach (o ile by się wlączylo) cielo by się oooostro. Za to zawsze mogę pójść pograć do kumpla :mrgreen:


Tonari no Totoro!
a ja mam 512... Lol. Może nawet by sie zainstalowało... Ale nieźle by się tło
Przesadzają z tymi wymaganiami w kosmos... Żeby półtoraroczny komp nie mógł udźwignąć gry! Lolz
I ja też podziękuję...Popatrzę sobir na screeny:] W każdym razie mój staruszek szybciej na procek padnie nizeli to dzwignie...Może chociaż Obivilion pójdzie...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Hehehe no to teraz tylko się weiszać...ale gdzieś usłyszałem, że będie miał nie takie znów wielkie...Ale poczekamy na oficialne info. W każdym razie G3 mi nie pójdzie...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Mi narazie nie pójdzie na pewno. Mam za mało ramu i procek trochę za słaby (P4 1,8GHz). No i DVD. Więc o G3 to sobie narazie pomarzę.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

O G 3 ja też sobie raczej moge pomarzyc

Minimalne wymagania:
-
-
-
-
-


2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
1024 MB Ram
Karta graficzna 64 MB
Windows 2000, ME, XP, Vista
DVD-Rom
Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0



MÓJ KOMP :




1.75 Ghz Pentium 3
1024 MB Ram
Karta Graficzna 128 MB
XP
CD
9.0c
Ludzie, i tak macie niezłe sprzęty. Mój to sie chowa. Wystarczy wspomnieć, że mam 384 RAM :O.
Też mi się wydaje, że Oblivion będzie miał większe. I w nowego NFS'a też nie pogram . Zostaje FIFA, która praktycznie cały czas ma to samo . Echhh, technologia poszła na przód... a mój komp w miejscu stoi.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Takie wymagania ze aż Joł!

2,2 GHz Celeron
256 MB Ram
Karta graficzna: Pomińmy to milczeniem ale powiem, że jest to karta z numerem 2
Windows XP

no i DVDRom.

Na szczęście(no nie wiem ) zanim dostaniemy spolszczenie już kilka razy zmienie kompa.
www.maxpayne.boo.pl
@Łowca - Czyżby to byla szlachetna Riva?

Rince jeżeli ty z twoim kompem si chowasz to ja zapdam sie pod ziemię. Mam:
Pentium III 933 MHz
256 MB RAM-u
GeForce 4
XP
Direct 9.0
DVD-Rom+CD-Rom

Czy ma ktoś coś do dodania? Pocieszę się przynajmniej, ze wszystkie stare cRPG chodzą na moim cudownym kompie :mrgreen: (Gothic 2 ciąl mi się na najwyższych texturach ).


Tonari no Totoro!

Użytkownik Pan Zniszczenia dnia Sep 3 2005, 06:24 PM napisał

O G 3 ja też sobie raczej moge pomarzyc

MÓJ KOMP :
                                                                 1.75 Ghz  Pentium 3
                                                                 1024 MB Ram
                                                                 Karta Graficzna 128 MB
                                                                 XP
                                                                 CD
                                                                 9.0c

[post="35389"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NO TO CO JA MAM POWIEDZIEC :sad:


MÓJ KOMP :

Cielak 1,3gHz
384 ram
radek 9600+
linux/win


Do wyjścia gothica 3 to sprzęt MUSZĘ zmienić sprzęt .
Moze mi pójdzie na minimalnych ale watpie . Moj sprzet to: AMD Athlon 1,7 Mhz, GF 4 MX 440, DDR 512 MB, Płyta głowna ECS . Najlepiej to sobie kupie nowego kompa . Nie_moge sie juz doczekac kiedy wyjdzie i jak będzie na torrentach to odrazu sciagam oczywiscie po polsku . Slyszalem ze maja wyjsc koleje czesci Gothica inne....... moim zdaniem to fajnie.....

Pozdrawiam

DragoN_21
Ja mam
P4 3 gigowy
1024 RAM
GF 256 mb
Xp

Tylko mam problem bo mi sie gry na full detalach przycinaja np jak :PES 5 Twierdza 2, itd czemu tak jest ? Sterowniki? o0
Mój komp to:
2.0 Pentium 4
512 RAM DDR
GeForce 2 64
Windows XP
directX 9.0c
Myśle że gra pomiomo dużych RAM powinna mi pójść.Będzie troche ciąć co najwyżej. co wy na to?
Z tą kartą graficzną ? Chyba nie bardzo . Chyba, że się pomyliłeś i coś źle podałeś...

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Gothic
Wczytywanie...