[Mass Effect: Andromeda. Inicjacja] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Mass Effect: Andromeda. Inicjacja"!

Historia książek tworzonych na kanwie gier studia BioWare jest długa. Po raczej kiepskiej serii opowiadającej o wydarzeniach z "Wrót Baldura" zdominowały ją prequele gier, jak choćby trylogia "Dragon Age". "Mass Effect: Andromeda" również doczekała się książkowych uzupełnień. Choć pierwsze z tych dzieł nie było złe, to nie było też wspaniałe. Teraz nadszedł czas na drugą rundę wraz z "Mass Effect: Andromeda. Inicjacja" stworzoną przez duet N.K. Jemisin i Maca Waltersa.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Miałem zamiar niedługo kupić wiec dobrze wiedzieć, że książka daje rady .
Odpowiedz
Kiedy patrzysz że wyszła nowa książka z ME i myślisz pewnie 4 na 10, a tu zaskoczenie! Mocne 8
Odpowiedz
Książkę przeczytałem już kilka dni temu i jeśli chodzi o moje wrażenia to uważam, że jest stanowczo zbyt przegadana. To samo mogę powiedzieć o poprzedniej książce związanej z ME Andromeda, czyli "Nexus Początek", ale tam ciekawiiły mnie starania załogi o przetrwanie stacji. Tutaj momentami mam wrażenie niepotrzebnego słowotoku. Te kilka dodatkowych scen akcji poprawiłoby odbiór książki. No i zakończenie daje bardzo niewiele odpowiedzi.
Odpowiedz
← Artykuły

[Mass Effect: Andromeda. Inicjacja] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...