[Planescape: Torment] Mag

Czar "Zwierciadło bólu" jest możliwy do nauczenia się ze zwoju na stałe w sposób legalny (tzn. bez żadnych hack'ów).

Żeby go uzyskać Bezimienny musi się nauczyć Sztuki, nie od Mebbet (znachorki z placu szmaciarzy) tylko u Pani Thorncombe w Gmachu Rozrywek. Rozmowa z Panią Thorncombe będzie wygląda podobnie jak z Mebbet, tzn. nauczycielka będzie bardzo zaskoczona faktem, że Bezimienny potrafi czytać receptury z taką łatwością.

W nagrodę oprócz zwoju Zwierciadło Bólu dostaniemy dodatkowo magiczny pocisk i identifikacja.
Odpowiedz
Ta gra nie przestanie mnie zaskakiwać. Dopisałem do artykułu. Dzięki wielkie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
hej! czar straznicza oponcza (lvl7 zcarow maga) pojawia sie w grze! ma go pustelnik pod klatwa!
Odpowiedz
Mam pytanie.. Gram magiem, lv 10, mądrość już na poziomie 25 (bez tatuażu) kilka misji wykonanych w Niższej Dzielnicy i Urzędników ale jeszcze sporo zostało, int na poziomie 22.... chodzi mi o to czy czary niższych poziomów się jeszcze rozwijają (w sensie o ich ilość) bo mam tam jakieś kolczyki (nie pamiętam jaka była ich nazwa i one dają dodatkowe miejsca na 1 i 2 poziom bodajże) Czy dobijając do 25int będzie ich wtedy więcej czy te 6 czy 7 (na 1 poziomie) to jest max? (i analogicznie do kolejnych poziomów czy się zwiększają) Gra magiem jest trochę dziwna wg mnie.. czarów nie ma tak dużo.. a w baaaaaaaardzo wielu miejscach nie można odpocząć by się czary odnowiły.. Ja rozumiem, że torment nie jest takim typowym rpg, gdzie jest dużo miejsca.. ale są miejsca takie, gdzie grając magiem się człowiek wystrzela z tych czarów i zacznie walić jakimś magicznym sztyletem ale to trzeba mieć setki "krwi" do odnawiania pkt życia.. w Fortecy Żalu to chyba trzeba cały czas biegać bez użycia magii i nie dać się zablokować przez "większe cienie" bo nie da się ich pokonać wszystkich czarami....Chociaż foreca żalu to mały Pikuś.. bo sprawę z wiekuistym idzie załatwić gadką i nie trzeba się z nim bić.. ale wcześniejsze lokacje.... ? Na zakończenie powiem, że gram magiem solo.. ponoć tak się da.
Odpowiedz
Może i się da, tylko po co? Tracisz fantastyczne rozmowy, a grając magiem (polecam) także możliwość nauczenia się czarów od Dakkona i Ignusa.
Odpowiedz
Jezid, grę już przeszedłem kilka razy z częścią drużyny i z kompletem (róznym), tak więc to nowe wyzwanie i na razie nie jest źle.... w kostce modronów trochę latania na poziomie trudnym.. bo trzeba poodpoczywać by czary porzucać
Odpowiedz
Pytanie - czy jest sens kupować grę na mobile? Czy sterowanie skutecznie uprzykrzy mi rozrywkę?
Odpowiedz
Potwierdzam, że zwój strazniczej oponczy pojawia się w grze - ma go pustelnik w podziemiach klątwy.
Odpowiedz
Jaka wersja gry? Bo pewnie Med będzie tej informacji potrzebował.
Odpowiedz
Guardian Mantle SPWI704 (Wizard Guardian Mantle)

Zwoj zostal usniety z gry przed premiera (zapewne mozna go bylo przywolac cheatem).

ACZKOLWIEK w wersji enhanced zostal przywrocony i do dostania jak juz wpsomniano u pustelnika .

pzdr
Odpowiedz
← Artykuły

[Planescape: Torment] Mag - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...