Gry online

W jakie gry online graliście? Nie licząc RPG

To u mnie będzie Grepolis, Europe1400 (jedna z najlepszych gier ever ), Elsword, BiteFight, no i Plemiona.
Było tego trochę
Odpowiedz
Pamiętam, że w gimbazie grałem w Ogame i MyFantasy.
Odpowiedz
Ano, takie gry miały swoją falę w srogiej gimbazie. Teraz większość już jest robiona na zupełnie innym poziomie przez jakieś małe studia z Niemiec. Bodaj mają nawet swoją nazwę - cookie clickery.

Ja grałam i w OGame i w Bitefight i w jakieś Ikariam, czy coś takiego. Ale chyba nigdy się nie mogłam bardziej w nie wkręcić. Jakoś zbyt płytkie mi się zawsze wydawały. Ostatnio jeszcze zaczęłam grać jakiegoś Władcę Pierścieni czy innego Hobbita zrobionego na fali filmu, ale też przez jakiś tydzień pograłam i mnie znudziło.

A! Było jeszcze coś ze smokami, ale nie pamiętam, jak się nazywało.
Czy vallherynki też się liczą, czy to inna historia?
Odpowiedz
Kiedyś grałem w ikariam a teraz od kilku tygodni gram w star conflict
Odpowiedz
Ja ostatnio zagrywam się w grę strategiczną (polska produkcja) - Islandoom. Budujemy, rozwijamy ulepszamy i walczymy (tak w skrócie Jak ktos zainteresowany to może sobie poczytać tutaj: Islandoom - gry strategiczne
Odpowiedz
Grał w ikariam, a także w bonusowe. Tutaj wszystkie szczegóły są opisane bardzo szczegółowo, możesz przeczytać. A potem graj bez problemów.
Odpowiedz
W Islandoom grałem niedawno, ale mi się znudziła. Teraz przerzuciłem się na gry wojenne: World of Warships i War Thunder. W War Thunder dopiero zaczynam grać i muszę przyznać, że to naprawdę świetna gierka!!! Godziny super zabawy!
Odpowiedz
My sobie pykamy w Ski Jumps takiego managera skoków narciarskich
Odpowiedz
Kiedyś grałem w gry na pc, teraz grywam tylko i wyłącznie gry przeglądarkowe można grać w domu jak i na mieście przez telefon. Aby coś ciekawego trafić używam zazwyczaj stron typu gry przeglądarkowe aby nie szukać zbyt długo gier.
Odpowiedz
Często gram w Last Stand: Dead Zone, wywołuje u mnie emocje
Jest to moja ulubiona gra ponieważ są to gry w których mogę zarobić tyle kasy ile jestem w stanie. Ponieważ tego typu gry są tworzone tylko dla mądrych ludzi, bo jeśli twoje IQ wynosi 50-70 to lepiej nie zaczynaj grać bo się rozczarujesz. Wiem o czym mówię bo mam 13 lat jak zacząłem grać w gry i do tej pory mam dobre doświadczenie. Bez doświadczenia, lepiej grać w gry na miniclip lub coś innego))) Spróbuj
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Gry online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...