[GI] Gothic1... nie chce sie włączyć

Ja troszeczkę pokombinowałem i zadziałało☺. Teraz powiem co się stało i co zrobiłem. Po kliknięciu w "Gothic" nie pojawiało mi się okno gothic wczytywanie.
Pierwszze co zrobiłem to wyłączyłem kompa xD. Drugie to uruchomiłem Komputer->system
->pliki programów->Piranha bites->Gothic
->System i otworzylem GOTHIC za pomocą administratora, poczekałem chwilke i okno gothica się uruchomiło wraz z grą. Mam nadzieję że pomogło jeśli tak to życzę miłego grania ☺
Odpowiedz
Ja mam dokładnie tak sam problem tylko inny bo umnie sobie gralem już prawie calego przeszedlem no i wyłączylem komp bez wyłączania gothica na następny dzień przychodze chce sobie pograć ale sie nie włącza pls o pomoc
Odpowiedz
Mi kurde nie chce się gierka wgl odpalić czasami, klikam i nic potem po kilku godz dziala normalnie
Odpowiedz
Ja mam win 7 3 gb ramu procesor i3 2.8Gh imi też nie działa. Wczoraj kupiłem na steam pakiet gothic 1, 2 i 3. Jak go kupiłem to od razu zainstalowałem 1 część. Pobrało się, naciskam "graj" i wszystko pięknie, mam menu gry, klikam "nowa gra", ładuje się......... i nagle error wyskakuje i wyłącza grę. Wylogowałem się ze steam i zalogowałem dalej to samo, co mam zrobić?
Odpowiedz
A u mnie bez problemu. Moze to jednak wina jakichs opcji? Czasem w grach pomaga ustawienie uruchomienia w trybie zgodnosci z wczesniejszymi windowsami...
Odpowiedz
Przyczyny mogą być dwie jedna prostsza to Skype druga to rundll32.exe*32(tu będzie trochę zabawy). Wejdź do menedżera zadań i wyłącz w procesach Skype. Jeśli nie pomoże włącz gothica wejdź w menedżera zadań procesy zakończ proces gothica(wyłącz przez menedżer zadań grę). Potem uruchom grę jeszcze raz a następnie wejdź do menedżera zadań i zakończ proces o nazwie rundll32.exe*32. Cały proces musisz wykonać w kolejności takiej jakiej ci podałem
Odpowiedz
← Gothic

Gothic1... nie chce sie włączyć - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...