[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Kody

chcecie powalczyć a nie macie z kim podsune wam pomysł wbijcie na konsolke zaznaczcie kogoś i wpiszcie placeatme 0001e64e reszte zobaczycie sami a kto chętny odpowiedzi to wam powiem przywołacie Mehrenusa Dagona
Odpowiedz
Mam pytanie, wspiałem kod na LV czyli AdvLevel i po tym kodzie nie idzie mi lv wogóle, np. nie dostaje doswiadczenia przez zabijanie potworów i tym podobne. Prosze o pomoc, z góry dzieki
Odpowiedz
Hmm... nie jestem pewien o co pytasz. Tu nie ma doświadczenia za zabijanie potworów. Wypełniają się za to paski biegłości używanej broni, noszonego aktualnie rodzaju zbroi itp. Jeśli masz duże umiejętności, to dalej bardzo wolno idzie. Może o to chodzi?
Odpowiedz
Nie, bo zaczne np. Nową gre, i latam po tych kanałach, zrobie pierwszą misje z amuletem i caly czas mam 0 Doswiadczenia, po wpisaniu tego kodu AdvLevel.. Wczesniej zrobilem 2 misje i tez nic ..
Odpowiedz
cześć ja mam taki problem że nie wiem jak pisać duże litery w kodach jak tam np jest RESETHEALTH CAPS LOCK NIE DZIAŁA WIĘC CO NACISKAM BY ZMIENIĆ Z MAŁEJ LITERY NA DUŻĄ PROSZE O POMOC IW MIARE MOŻLIWOŚCI SZYBKĄ ODPOWIEDZ DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ''SABA''
Odpowiedz
Przedmioty
ktoś to przetłumacz na polski ?! Potrzebuje kamieni duszy!
Odpowiedz
bebe
Odpowiedz
Świnka z klasą? To ostatnie wątpliwe.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_...........* dnia niedziela, 20 czerwca 2010, 15:09 napisał

pomocy
co zrobic jeśli nie działają kody na otwieranie i zamykanie drzwi?
gdzie można znależć cieniopędowe wino??
prosze pomocy /


wina szukaj w starych fortach
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_SABA* dnia piątek, 13 stycznia 2017, 17:15 napisał

cześć ja mam taki problem że nie wiem jak pisać duże litery w kodach jak tam np jest RESETHEALTH CAPS LOCK NIE DZIAŁA WIĘC CO NACISKAM BY ZMIENIĆ Z MAŁEJ LITERY NA DUŻĄ PROSZE O POMOC IW MIARE MOŻLIWOŚCI SZYBKĄ ODPOWIEDZ DZIĘKUJE I POZDRAWIAM ''SABA''



nie da się pisać z caps lockiem w kodach
Odpowiedz
Kody na ps3
Odpowiedz
a jak przyzwac menchuresa dagona
Odpowiedz
Jaki jest kod na kamienie dusz
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls IV: Oblivion] Kody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...