[GIII] Wasze oczekiwania świata.

Jak ja kocham spamujących ludzi... -_-''

Ogólnie, świat gry będzie b. duży [jak już porównywałem: mak do pomarańczy to jak Khorinis do kontynentu ]
No i najważniejsze - będzie tętnił życiem. Nie jak TES 3 Morek, gdzie wszyscy poruszali sie po tym samym szlaku, i zamierali kiedy nas nie było.
To jest właśnie zaleta Gothica - nie multum luda, który porusza się 3 metry w przód i 3 metry w tył, tylko pewna grupa, która za każdym razem ten sam ruch wykona inaczej. Kowal kujący miecze, Łuczarz wyrabiający łuki, Płatnerz wyrabiający zbroje... To wszystko będzie w G3. Czyli otrzymamy ogromny, żyjący świat!
HAHAHAHAHA w gothic III ma byś dużo więcej mias niż tylko dwa a po pierwsze inteligencja ma być taka że nawet bendzi można wlesie spotkać polujących muśliwycz ale frajda co???????????
Jacyś ludzie w mieście wynaleźli sposób na osiodłanie zwierząt(cieniostwór nie pasuje bo to raczej nocny zwierzak) .Ludzie na koniach a Orkowie na przerośniętych wargach Dwa miecze, tarcze hełmy na pewno będą. Król Rhobar II u kresu sił pod koniec gry wręczający swój testament w którym napisał, że nigdy niechciał skazania Lee i wierzył w jego niewinność. Okazuje się, że Bezi(którego przeszłości nigdy nie znaliśmy) jest 4 synem głównego boga(wiadomo już o 3 - Innos, Adanos, Beliar) z czego wynika jego szczęście w wychodzeniu z trudnych sytuacji, lub jest synem Rhobara II i miał się nazywać Rhobar III ale magnaci, którzy zabili żone króla wyrzucili go do rzeki albo coś takiego

PS: Sorki, że marze tu o fabule gry ale nie chciałem robić osobnego tematu. I sorki za takie rozpisywanie...
If you value your life, run...

Staram się rozruszać każdy stary temat!
Heh. A kto wie?...

Ja mam tylko nadzieję, że będzie ładniejszy od dwójki, a bardziej wciągający od jedynki. Wtedy sukces murowany
← Gothic
Wczytywanie...