Divinity: Original Sin 2 po polsku


"Divinity: Original Sin II" to największy sukces belgijskiego studia Larian i laureat wielu nagród w gatunku cRPG. Jeśli nadal nie macie tej produkcji w swojej kolekcji, to warto jeszcze chwilkę poczekać, bowiem w grze pojawi się język polski.

divinity original sin 2 class="lbox">divinity original sin 2

Druga odsłona "Grzechu Pierworodnego" jest już od pewnego czasu obiektem starań fanów, którzy pracują nad nieoficjalnym spolszczeniem, jednak dalsze prace nie będą miały większego sensu w obliczu oficjalnego tłumaczenia. Ta dobra informacja zbiegła się z niedawnymi doniesieniami o planowanych wersjach konsolowych "Divinity: Original Sin II".

Tym sposobem gra Larian zniknie z niechlubnej listy dobrych gier cRPG, które nie doczekały się oficjalnego spolszczenia. Kto wie, może wkrótce do Belgów dołączą kolejne studia? Póki co czekamy na "Grzech Pierworodny II". Zapewne znów możemy spodziewać się wersji z napisami.

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
i o to chodzi super !!!
Odpowiedz
Ekstra, z przyjemnością znów zagram w tą grę, tym razem z polskimi napisami.
Odpowiedz
Pierwszy post o grze od tygodni...czasami odnoszę wrażenie że gameexe jakby stracilo chęć recenzowania i rozbudowywania portalu o nowe gry i zasoby.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_Daniel2007* dnia sobota, 14 kwietnia 2018, 03:02 napisał

Pierwszy post o grze od tygodni...czasami odnoszę wrażenie że gameexe jakby stracilo chęć recenzowania i rozbudowywania portalu o nowe gry i zasoby.


Skład redakcji zmienił się w porównaniu do dawnych czasów i każdy robi to, co może i chce - pod warunkiem, że pozostaje w obrębie tematyki, która jednak daje duże pole do popisu. Weterani, którzy wciąż są w redakcji, nie dysponują już tak dużym czasem jak kiedyś, może chęciami też nie... W efekcie o grach pisaliśmy ostatnio mniej. To tego naturalna konsekwencja, ale jestem przekonany, że fani fantastyki wciąż znajdą tu ciekawą treść. Teksty się pojawiają, tylko że teksty o grach ostatnio nie budowały regularnej aktywności. Niestety, jesteśmy ludźmi, którzy mają różne pasje, różne możliwości (do gier trzeba mieć sprzęt i czas), a poza tym codzienne obowiązki - a raczej powinienem powiedzieć: na szczęście jesteśmy takimi ludźmi, bo tu nie chodzi o to, żeby nie mieć życia i nie być sobą, tylko pisać o grach Gry pozostają w naszym sercu, o grach będą pojawiały się teksty (jak np. newsy czy recenzje), ale w jak dużym stopniu - to zawsze zależy od możliwości i chęci obecnego składu redakcji, a te są zmienne.

Co do newsa - dobra informacja, może do premiery tłumaczenia będę miał sprzęt, na którym sobie pogram
Odpowiedz
Tak krawiec kraje, jak materii staje.
Odpowiedz
Rozumiem to poniekąd. Prawda jest taka, że te 11 lat temu nie miałem nawet komputera i jedynie jedna książkę że świata forgotten realms i gameexe było moim oknem na świat gier RPG. Dzisiaj natomiast czuje się jak burzuj i snob że wszystkimi konsolami i laptopem rog, tylko czasu na Play brak.
Co do materii, serie dark souls, masz effect, czy hellblade lub horizon Zero. Nowy mutant itd materii troche jest.
Serce mi pękło gdy skolekcjonowalem wszystkie egzemplarze nowel ze świata forgotten realms tylko po to by wizard OF coast zamknięto łącznie z przyszłymi nowelami.
Ktoś kiedyś po mojej śmierci odkryje pewien niesamowity kufer pełen skarbów
Odpowiedz
Nie przeczę, że na stronie są braki, które wypadałoby uzupełnić przy tak sprofilowanej stronie. Niestety, obecna szczupłość kadr (potencjalni następcy starej gwardii na fejsie siedzą i lajkują wzajemnie swoje słitaśne focie) nie pozwala.
Odpowiedz
Witam serdecznie. Czy byłby ktoś w stanie podesłać mi pliki z polskimi napisami? Byłbym serio wdzięczny.
Odpowiedz
Jeśli masz oryginalną grę to pliki ze spolszczeniem pobiorą Ci się same...
Odpowiedz
← Nowości

Divinity: Original Sin 2 po polsku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...