Jakie piwo lubicie? :)

To ja bardzo sobie chwale piwa sezonowe.

[Dodano po minucie i 18 sekundach]

Zwłaszcza lubię Piwo Sezonowego Browaru Okocim
Odpowiedz
od dłuższego już czasu piję tylko piwa ważone na miejscu, tj. w małych browarach. Bardzo lubię odwiedzać wrocławski Spiż czy gdańską Brovarnię. Piwo w cenie takiego zwyczajnego piwa z koncernów w pubie, ale smak zupełnie inny.
Odpowiedz
Piję różne piwa, ale najbardziej lubię miodowe i z małych browarów. Jeśli chodzi o przemysłowe to ostatnio piję Okocim jasne okocimskie.
Odpowiedz
Uwielbiam lekko chłodne, najlepiej darmowe i z małych browarów
Odpowiedz
Dla mnie najlepszym piwem, wbrew powszechnej opinii, jest Tyskie. Przyzwyczaiłem się kiedyś i tak już zostało.
Odpowiedz


kurna jakie to było zajebiste piwo. droższe - jakieś 5zł za butelkę, ale przy tym mocniejsze - 8,7 alk. jednak przy tym smaczne (nie dawało spirolem jak jakieś Książe 9% itp). wspomnienia najlepszych chwil z młodzieńczego życia. wielka szkoda, że chyba już go nie produkują
Odpowiedz
Jakoś przestałem szczególnie przepadać za piwkami rzemieślniczymi. Sporo się tego w ostatnich latach potworzyło i w sumie wiele z nich jakoś specjalnie jakościowo nie odbiega od tych popularnych marek. Tym bardziej, gdy człowiek zamierza wypić więcej niż jedno piwko na jednym posiedzeniu.

Generalnie lubię pszeniczne piwka, a więc z tych z "wyższej półki" smakuje mi Surfer z browaru Gościszewo. Spoko są też piwka od Wilka. Lubię też "Niezłą sztukę" z browaru Hoplala, bo 5% z ceny idzie na cele kulturalne i mogę się poczuć jak mecenas sztuki

W sumie jednak, pije takie rzeczy od wielkiego dzwonu lub kiedy idzie się gdzieś do centrum jakiejś porządniejszej knajpy. Wciąż pozostaje zwolennikiem Namysłowskiego oraz Perły (która jakościowo trochę podupadła, ale wciąż wchodzi całkiem nieźle).
Odpowiedz
Piwa piję tylko w lecie jeśli już to Lech, Jasne że pełne, czasami jakiś lokalny przysmak tez przyjmę .
Odpowiedz
← Karczma

Jakie piwo lubicie? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...