[NWN:SoU] Jak ulepszać zaklęcia składnikami magicznymi?

Gram sobie w SoU od jakiegoś czasu czarownikiem i znalazłem już pare ksiąg w których napisane jest jak można ulepszać zaklęcia znajdowanymi magicznymi składnikami. Jest tylko jeden problem - jak to zrobić?. Proszę o pomoc.
aaaaa ludzie napiszcie coś, cokolwiek, co z tym zrobić?????

hmmm, chyba nazina mozesz zdjąc ten topic, bo sam sobie nie odpowiem a nikt mnie nawet nie raczy wyśmiać...
Dobrze skróce twe icerpienia
Ja sam nie wiem ale nie slyszałem by mozna była je tak ulepszać przynajmniej na pewno nie w SoU .Nkestety tylko yle moge powiedzć
nareszcie... mam nadzieje, że sie ktoś jeszcze wypowie. wydaje mi się, że powinno być to możliwe bo mam juz 3 takie księgi i wygląda na to, że powinno być to jakoś możliwe. mi jako czarownikowi nie udało sie tego zrobić. może to jest tylko dla czarodzieji?
Ja gram czarodziejem no więc wiesz
aktualnie posiadam 3 księgi: imaskariańską księge lodu oazr życia i rezonansu. z tego co jesy w nich napisane wynika, że można odpoiednio rzucając kolejne zaklęcia i używając (ale jak?) odpowiednich składników można wzmocnić zaklęcia. np. w księdze rezonansu jest napisane coś o ulepszonej błyskawicy (wymaga to podobno użycia chyba kryształ kwarcu).
aha już wiem o co ci chodzi te księgi możesz zanieść do eltoory (w porcie llast) jest ich chyba wszytskich 6 i jak je zaniesiesz wszystkie jej to możesz wejść do jej laboratorium, zakupić wszytskie potrzebne składniki u takiego gostka w środku i zobaczyć zrobione już z tych ksiąg przepisy i porobić różne rzeczy

Cytat

aktualnie posiadam 3 księgi: imaskariańską księge lodu oazr życia i rezonansu. z tego co jesy w nich napisane wynika, że można odpoiednio rzucając kolejne zaklęcia i używając (ale jak?) odpowiednich składników można wzmocnić zaklęcia. np.  w księdze rezonansu jest napisane coś o ulepszonej błyskawicy (wymaga to podobno użycia chyba kryształ kwarcu).


Chyba ci się dodatek z podstawką pomylił :lol:


Gorsewion
Chyba wiem o co wam chodzi, ale ja też nie wiem jak to zrobić. I gdzie to zrobić? Może jakos tak jak pułapki robi łotrzyk. Nie wiem, nie znam się w tej profesji. A tym bardziej w tworzeniu pułapek. Tyle, że sobie przypominam, że coś takiego było możliwe.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...