[TESIII] Mody

Jeśli szukasz jakichkolwiek modów, spórbuj tutaj - http://morrowind.nexusmods.com/ - ja korzystam z niej (nexus mod managera) do kilku gier i bardzo sobie chwalę.

A w Morrka, czy to bez czy z modami, grałem już lata temu i nie mam jak się odnieść do tego czy dany mod istnieje, czy nie.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Pozwolę sobie odświeżyć temat, znacie jakieś mody poprawiające UI (rozwój postaci, mapa, ekwipunek) w morrowindzie?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia piątek, 12 stycznia 2018, 17:11 napisał

Pozwolę sobie odświeżyć temat, znacie jakieś mody poprawiające UI (rozwój postaci, mapa, ekwipunek) w morrowindzie?


Może takie coś?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Wygląda spoko, chociaż liczyłem po cichu że ktoś przebudował znacznie UI morka, jak widać marzenie ściętej głowy ;-;

[Dodano po 20 godzinach i 55 minutach]

Courun Yauntyrr, a znasz może mod który daje kupcom dużo więcej złota? Słyszałem w morku ponoć potrafi to wkurzać, gdy kupcy nie mają sprzedać jakiś drogi item
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik dunio1 dnia sobota, 13 stycznia 2018, 18:55 napisał


Courun Yauntyrr, a znasz może mod który daje kupcom dużo więcej złota? Słyszałem w morku ponoć potrafi to wkurzać, gdy kupcy nie mają sprzedać jakiś drogi item


Jest coś takiego, np. tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Remake Morrowinda na silniku Skyrima to Skywind. Tamriel Rebuilt to próba dodania do gry pozostałej części prowincji Morrowind. Jak pewnie już wiesz, wulkaniczna wyspa Vvardenefell to jedynie centralna część, ale pozostają jeszcze obszary na lądzie, wliczając w to oczywiście miasto Almalexia, które zwiedzaliśmy przy okazji dodatku "Tribunal".
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zainstalowałem twój mod i wyskakuję mi to

Cytat

One of the files that "More Barter Gold v1.ESP" is dependent on has changed since the last save.
This may result in errors. Saving again will clear this message
but not necessarily fix any errors.
One or more plugins could not find the correct versions of the master files they depend on. Errors may occur during load or game play. Check the "Warnings.txt" file for more information.


O co kaman? Uszkodzony jest ten mod? Czy mam się tym nie przejmować? oO

A i znasz jakiś mod ulepszający zbroje aby nie były takie kanciaste? Zainstalowałem mod botter bodies ale zbroje nadal są kanciaste
Odpowiedz
To wersja dla gry GOTY. Spróbuj wyłączyć tylko ten mod i zobaczyć, czy to właśnie on jest problemem. Poza tym instalujesz manualnie czy przez NMM?

Jeśli masz już BB, to może takie coś: klik. Ogólnie stosowałem raczej mody typowo zmieniające dane zbroje. Hm, właśnie znalazłem mod dodający zbroję Ciri. Wow.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia sobota, 13 stycznia 2018, 23:24 napisał

To wersja dla gry GOTY. Spróbuj wyłączyć tylko ten mod i zobaczyć, czy to właśnie on jest problemem. Poza tym instalujesz manualnie czy przez NMM?

Tylko ten mod wykrywa mi problem :C Instaluję manualnie, przez launchera gry, ale nie miałem żadnych problemów dotyczących moda jak dotąd prócz niego

Myślisz że nie będę miał problemów, z tym modem w grze? W grze wszystko normalnie działa niby, ale jednak pokazuje gra mi error ;x Zresztą ja też mam wersję GOTY ale czemu wyskakuję mi błąd, kij wie : (


EDIT: Zainstalowałem jeden mod innny, i teraz wywala mi błędy w 3 innych, gdzie wczoraj jeszcze działały dobrze T_T Chyba nie ma co się tym przejmować, dzięki za mody Courun, idę grać!
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Mody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...