[TESIII] Który Ród Najlepszy?

Ja jestem w rodzie Hlallu, ale na razie nie wykonywałam zadań, bo przypadkiem wytłukłam wszystkich Hlallu w Balmorze... Jedno zadanie dla nich zrobiłam chyba dla kogoś w Vivek, więcej mi się nie chciało na razie czy mogę dalej robić dla nich zadania jak zabiłam tych z Balmory, tzn. czy w pewnym momencie to się jakoś nie zablokuje, bo muszę zrobić coś z nimi związanego...?
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
I tak i nie. Bo nie wyskoczyła ci informacja o "zabiciu głównego wątka", to raz. Jeśli już byłaś w rodzie, sprawdź, czy cię nie wyrzucili :x A jeśli nie, po prostu niektórych misji nie będziesz w stanie ukończyć. Jeszcze inne mogą ci się pojawić jako ukończone (tzn, niemal zawsze się znajdzie jakieś obejście, tak jak w przypadku pana Orena Hlaalu, jeśli się nie mylę). No chyba że wybijałaś Hlaalu w trybie "random" i coś naprawdę pójdzie nie tak. po prostu graj.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Owszem wyrzucili mnie, ale mogę im to zrekompensować, jak zapłacę jakiemuś gościowi w Vivek, który ma dość wkurzający sposób odzywania się, to mi wybaczają. Ale wydaje mi się, że za zabicie kolejnego strażnika Hlallu, którzy teraz ciągle się na mnie rzucają, Hlallu znowu nie chcą ze mną gadać... A może nie, nie pamiętam już, bo dawno się rodem nie interesowałam
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Ja dołączyłem do Rodu Telvani i jestem z niego zadowolony jako ich Pan i Władca!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Odpowiedz
Według mnie najlepszym rodem są Telvannie.Mają bardzo fajne domki i qesty.Do tego Mistrzyni Therana i jej teksty.Gram magiem więc wiadomo czemu wybrałem ten ród.
Odpowiedz
a jak myslicie ktory ród najlepszy dla elfa łucznika?
Odpowiedz

Użytkownik Nevir dnia Sun, 13 May 2007 - 11:49 napisał

a jak myslicie ktory ród najlepszy dla elfa łucznika?

[post="64635"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wydaje mi się że ród Redoran, a później Hlaalu. Za to mi najlepiej wypełniało się misje dla Redorańczyków, ale to dlatego pewnie, że grałam wojem
Odpowiedz
Ja uważam że najlepszy jest ród Hlaalu są najnormalniejsi . Ród Redoran to wojownicy za honorowi dla mnie. Ród Telvanni to okropni ludzie i popierają niewolnictwo . A Hlaalu to normalni myślący ludzie którzy twierdza że: lepiej zabić z odległości .
P.S. Chociaż praktycznie niewolnictwo Telvannów mi nie przeszkadza .
Odpowiedz
Moim zdaniem temat nie na miejscu, bo Rody tak podzielono, by 3 główne klasy postaci mogły wybrać jeden dopasowany: Telvanni dla maga, Redoran dla wojownika i Hlaalu dla złodzieja i wariacji z wojownikiem.
Odpowiedz
Popieram Mivedę
Dokladnie tak jest, wszystko dopasowano pod klase. Questy wiadomo sa rozne, inne miasta, architektura i ubior straznikow. Ja jestem w Redoran, bo gram paladynem.

Gdzies kiedys patrzylem ile chwaly sie w sumie dostaje za questy w danym rodzie - najwiecej u Hlaalu, bo maja wysoka pozycje ogolnie

I tak wole Redoran
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
A ja za każdym razem jak grałem byłem u Hlaalu, grałem wojownikiem, agentem, skrytobójcą i klasą zrobiona przez zemnie która zahaczała o magów - ród nie jest dla wybranej klasy są dla sposobu życia ,
-jak chcesz być bezwzględnym panem i władcą oraz mieć ożywionych sług a ludem wolisz się nie przejmować to jesteś Telvannem
-jeśli chcesz rzyć zgodnie z prawem, historią i innymi sentymentalnymi rzeczami typu honor to jesteś Redoranem
- a jeśli cenisz sobie dobry biznes i swoje bezpieczeństwo to jesteś Hlaalem
P.S. A ja Hlaalu
P.S. Hlaalu rządzą .
Odpowiedz
Ród Hlaalu jest najlepszy. Noszą fajne zbroje i patrolują najfajniejsze miasto- Balmorę. Warto do nich dołączyć.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Ja wole Redoran A Theo największe jest Vivek ;]


Odpowiedz
Ale Vivek jest największe, a Theo mówił o najfajniejsze. W dodatku vivek jest miastem neutralnym - żaden ród tam nie panuje.

Cytat

Ród Hlaalu jest najlepszy.

Z tym musze się zgodzić .
Odpowiedz
Omg mój błąd sorry, a uzasadnię Ród Redoran to wojownicy, Hlaalu głownie złodzieje (politycy), Telvanni magowie (lubie być po części też magiem ale ich zbroje budynki mi nie pasują )


Odpowiedz

Cytat

Hlaalu głownie złodzieje (politycy)

Ejjj.. nie każdy złodziej to polityk . Ale w rodach każdy ma coś z polityki .
Odpowiedz
Ale ja wolę walkę niż złodziejstwo a co do polityków każdy ma inne zdanie ;]


Odpowiedz
Zależy, teoretycznie powinno sie wybierać, jaka klasa postaci - tak Rod.

Ale z drugiej strony, owe Rody maja swą hierarchie. ;>

Jesli dobrze pamiętam, najwieksze wplywy maja Magowie z Telvanni, a rodem najmlodszym i najmniej wpywowym są czlonkowie Redoran.

Z kolei, patrząc z punktu takiego, gdzie budują nam posiadlosc, to definitywnie najlepiej prezentuje się Rod Hlaalu.

Pod wzgledem zadań, pamiętam, że
- w Rodzie Hlaalu, grajac zlodziejem, ukonczylem wszystkie.
- w Rodzie Telvanni, grając woj / mag, doszedlem do tych ostatnich, prawie, prawie...

a,

- grając w rodzie Redoran, czystym wojem... zrobilem jedynie kilka zadań.

mimo tego, to wlasnie Rod Redoran lubie najbardziej.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Tylko w Rodzie Hlaalu można łatwo wylecieć xD Wykonując chyba zadania dla Legionu albo do kogoś innego musimy sie pozbyć kogoś z owego Rodu xD


Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Który Ród Najlepszy? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...