[TESIII] Wasze mieszkanko

Jeśli macie jakieś domki w Morku i sami je urządzaliście-bo co to za sztuka wprowadzić się do już obstawionego i wyposażonego-to chętnie je zobaczę i dowiem się czy jesteście z nich zadowoleni... Czyli proszę zapodać screeny, krótki opis, ulubione miejsca, skąd macie domek(wprowadziliście się do kogoś czy pluginek ). Na sam początek może pokażę wam mój przytulny kącik Mam nadzieję, że znośny temat... No baa, ciekawa jestem
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
I gdzie ten Twój przytulny kącik, koleżanko, bo sam ciekawy jestem ?

A co do tego, co napisałaś, to istnieje później podobno (mówię to dlatego, że sam do tego momentu nie doszedłem) możliwość wybudowania swojej twierdzy (?) czy czegoś takiego. Jak to wygląda i na jakiej zasadzie działa? Mamy tam jakieś pomieszczenia, służbę (jak w BG) czy po prostu duży pusty budynek? Ciekawi mnie ta kwestia...

Ps. Miałem kiedyś plugin z chatką w Balamorze (ten chyba najpopularniejszy z puginów - domków). Ładny stolik, sztućce, szkło, talerze, jakeś koszyki z jedzeniem, biblioteczka i na dole piec z kowadłem. Przydatne miejsce. układałem tam na półkach wszystkie deaderyczne przedmioty .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie mam swojego "domu", choć przyznam, że chciałabym ulokować się w swojej redorańskiej twierdzy. Jednak zawsze wolałam te dwa górne pokoje w gildii magów w Ald Ruhn, gdzie w ściany wstawiam dwie skrzynie o dużej pojemności i zwiększam pojemność kilku stojących tam już pojemników. Nie zostawiam stuffu na wierzchu, bo przy wchodzeniu do takiego pomieszczenia pojawiają się niesamowite klaty.
Co do zbierania, mam taką manię zbierania latarni. Świece, latarenki, lampiony, kaganki, kiedy mam okazję, podprowadzam jakieś duże żródła światła i wstawiam sobie do pokoi.


Sry że taki bałagan, dawno nie sprzątałam :x
Skrzynki w ścianie pomiędzy pokojami to na tyle fajna sprawa, że nie muszę latać w tę i we wtę, żeby coś wyjąć/schować.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Przepraszam, że nie dałam wcześniej, ale nie zdążyłam... Co do własnej twierdzy to jeszcze nie mam, ale owszem, wykonując zadania dla jednego z rodów, będziemy kiedyś mogli mieć własny zamek. Hlallu mają na Płaskowyżu Odai a inni niestety nie wiem... Bo cóż, też jeszcze do tego nie doszłam No to obiecane screeny czyli: Szkieletowy Manekin z sali na broń ubrany na ludowo, moja sypialnia z kominkiem, alchemiczny pokój jeszcze nie urządzony, bo nie lubię magii i alchemii, więc rzadko ram zaglądam... No i jeszcze początki mojej kolekcji zdobyczy. Później może dam inne screeny jak będę mieć coś fajnego





Pokasowałem tamte posty Deu. (Strażnik)
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Heh, Deu, ja też kochałem podprowadzać świece i takie tam i wsadzać do własnej twierdzy. Niestety, nie mogę dać screenów, bo dawnego sejva nie mam... Ale Twierdza w Bal Isra nie była juz taka sama... Wszystko tam zmieniałem, w pokoju-jadalni stoły uginały się od jadła i talerzy, magazyn po prawej od wejścia był pełen starych sprzętów, domy czeladzi były pełne sprzętów. Doprowadzenie mojej twierdzy do tamteog stanu zajęło mi strasznie dużo czasu... Bawiłem się też kiedyś w tworzenie własnej Twierdzy za pomocą edytora, ale wysiłki spełzły na niczym.
Odpowiedz
Też kiedyś maniakalnie kosiłam zewsząd świece, lampy i pochodnie, ale w końcu stwierdziłam, że nie mam ich gdzie stawiać(nie miałam jeszcze domku) ani nie mogłam nosić bo mam 2 ręczny miecz... Teraz wolę na stołach rozkładać roń, a menekiny na zbroje stawiam wszędzie gdzie się da, ostatnio specjalnie pokradłam kasę na szklaną cyjanową zbroję tylko po to, żeby ją sobie w sali ze stołami postawić... Szklane garnki ładnie wyglądają i lubię też kłaść wszędzie złoto

No powiedzcie, czy nie wygląda ładnie? Na Manekinach mam też Cesarską, Kościaną i tą od strażników z Vivek, nie pamiętam jak się ona nazywa, ale też ładna Co lubice jeszcze rozkładać w domkach?
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
To jeszcze jedno pytanie, może trochę mniej związane z tematem. W grze są takie manekiny czy to jakiś plugin czy może jeszcze trzeba je edytorkiem wstawić, bo jakoś sobie ich nie przypominam ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Szkelety-manekiny są do kupienia w pelagiad, jeśli mamy plugina, znajdującego się TU Nie koniecznie nie na temat, bo dotyczy wystroju domków w końcu, nie?
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
A żeby mieć domek to co trzeba zrobić?
Odpowiedz
Ja zawsze "odwiedzam" kogoś, zabijam go, usuwam zwłoki i urządzam mieszkanko Niedawno zainstalowałem Morrowind'a i niedługo może dam screen'y z domkiem bo go właśnie szukam.
Odpowiedz

Cytat

A żeby mieć domek to co trzeba zrobić?

Np. Zainstalować plugina albo zabić kogoś i sie wprowadzić. Jednak polecam plugina
Ja ostatnio długo w Morka nie grałam, jak mi oddadza płytkę to od nowa będę musiała urządzać domek...
Odpowiedz
Ja tam buduje w cs'ie puste domki i dzieki plugowi ze sklepem z meblami zapelniam go za kazdym razem inaczej.A oto salonik:

A oto sala z mapą:

A oto kącik czytelniczy:
Odpowiedz
No całkiem, lecz screeny widziałam tylko do połowy, bo strrrrasznie długo mi sie ładują Mapa mi się podoba;)
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Odpowiedz
Ja mam pare domków gdzie się zatrzymywałem ;] Ale teraz używam tylko jednego z zaklęciem przeniesienia ;/ bo troszke na uboczu.


Zacząłem oczywiście od przywłaszczenia sobie drewnianej zapuszczonej chaty po zabójcy poborcy podatkowego w Seydaneen, ale ciasno było i z daleka od traktów.

Drugi raz sie osiedliłem w knajpie w Balmorze po wyrżnięciu w pień pewnej piatki Fajnie było ale mało skrzyń, niewątpliwa zaleta był jednak własny barman ;];]


A teraz rezyduję w mojej ukochanej wieży Tel Uvirith, troszke na uboczu, ale za to ładnie zbudowana, z cieciami dookoła i wewnątrz i jeszcze niewolnika mozna miec i w rodzie nikt krzywo nie patrzy ;] Warto się było wspiać na sam szczyt hierarchii Telvanii dla takiego cacuszka.

W najbliższym czasie dołącze screeniki ;] Z monet z ruin dwemerowych można sobie fajne wzorki układac na stołach ;]

W każdym razie sporo pokoików, osobne na różne sprzęty i zawsze ktoś jest w poblizu ;] Niewolnik, to żelastwo a w ostateczności jakis przywołaniec, bo co mi po pustej chacie ;] lepiej jak jest wesoło


Boli troszke położenie na uboczu, ale da się z tym przezyć. Stawia się przeniesienie w komnatach i zawsze można szybko wrócić. A do innych lokacji - teleport do Sardith mora do Kaplic Cesarskich a stamtąd już niemal wszędzie (Statki + Gildia magów)
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Wasze mieszkanko - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...