Morrowind - Questy

Siema, tak się zastanawiałem. Czy na dzień dzisiejszy questy w morrowindzie prezentują się w miarę dobrze? W oblivionie questy mi się bardoz podobały, zwłaszcza te gildijne

Czy są w miarę zróżnicowane, oparte o różnych schematach, ciekawej historii, czy takie typowe śmieciowe questy rodem z MMORPGÓW ala idź do tej jaskini znajdź pierdółkę dla npc itd
Odpowiedz
Nie wiem jak odpowiedzieć.
Questy w stylu - przynieś, wynieś, pozamiataj, to podstawa. Z drugiej strony - nie ma w grze ułatwień, otrzymujesz tylko ogólne, nieprecyzyjne namiary, więc po drodze możesz zbłądzić i wiele może się wydarzyć. Nudno nie jest, o ile jesteś przygotowany na różne ewentualności (w tym upierdliwe przeszkadzajki - skrzekacze, ogary i guary) i lubisz zwiedzać. Można trafić na znacznie silniejszych przeciwników. Jakieś tam drobne skalowanie jest, ale na początku często trzeba się wycofywać z beznadziejnych starć.

Są misje wymagające rozwiniętych umiejętności i pomyślunku, ale fabularnie nie powalają. Są też frustrujące eskorty (a podopieczni są śmiertelni, żadnych koronek nad głową nie mają). Natomiast główny wątek ma sens, a lokacje są ciekawe i różnorodne.

Nie ma powodów, by rezygnować z jakichkolwiek zleceń, to tylko kwestia kolejnych awansów, spełnienia wymogów danej organizacji co do umiejętności i poziomu atrybutów postaci. Tylko w przypadku Rodów trzeba wybrać (polecam Thelvanni). Rozwój postaci jest ciekawy. Widać progres.

To gra dla tych, co lubią się włóczyć i rozwijać postać.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Morrowind - Questy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...