[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn - solucja

Mi ten smok wgl sie no pojawia wczytywałem save pare razy i nic co ma zrobić ?
Odpowiedz
ja również mam ten problem smok sie nie pojawia chodzi o faze Rozdziału VI.,, Zabicie ich to tylko kwestia czasu, jednak potem możemy spodziewać się ataku Sahrotaara." który nie przylatuje i nie wiem co zrobić
Odpowiedz
Prawdopodobnie nie odblokowałeś pełnego krzyku, co uczynisz po spożytkowaniu smoczej duszy. Ewentualnie zajrzyj tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Gdy Miraak regeneruje sobie życie to może robić tak w nieskonczoność i nie wiem jak gp pokonać skoro cały czas jest niewrażliwy na ataki.
Odpowiedz
Czerpie siłę z pobliskich smoków. Wysysa je, co daje mu regenerację. Bodajże trzy razy stosuje tego typu zabieg, ale nie mam obecnie gry na dysku, więc na szybko nie sprawdzę.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Tylko, że te smoki sobie latają, a on nie wysysa z nich życia, przez co leczy się w nieskończoność :<
Odpowiedz
Smoki da się sprowadzać na ziemię odpowiednim krzykiem, ale z tego, co pamiętam, to Miraak sam sprowadza je na ziemię i wysysa co jest równoznaczne z zabiciem ich. Ten proces powtarza ze 3 razy co ileś tam procent. Musisz dorwać go w zwarciu i lać - innej rady nie ma.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A wchodząc na Sahrotaara i właśnie latając na smoku mogła bym zabić tego drugiego smoka Rev... Reve...coś (były tylko dwa smoki, pierwszego Miraak zabił od razu)? Bo z czego to pamiętam czekając aż smok zejdzie na ziemię zdążyłam zjeść kolację (wiem, że jestem trudnym graczem ) Dodatkowo Miraak nie sprowadzał tego Re... Cosia na ziemię tylko leczył się w nieskończoność. Oraz przepraszam za zawracanie głowy.
Odpowiedz
Sęk w tym, że on musi wybrać na cel Sahrotaara, więc bijemy się z poziomu areny bez użycia smoka
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Spróbuję, lecz w razie dalszych problemów ponownie tu coś napisze
Odpowiedz
Witam to znowu ja. Myślę, iż mój problem zaczął rodzić wtedy gdy Miraak zaczyna pochłaniać duszę pierwszego smoka, lecz zamiast tego to wchłaniam ją ja. Czy tak ma być, czy nie?
Odpowiedz
Nie, to on ma pochłaniać dusze, dzięki czemu leczy się.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Cześć ja gram w special edition na xbox one mam taki problem że jak czytam sny na jawie to nic się nie dzieje nie mogę przenieść się do apokryfu aby walczyć z mirakiem może ktoś pomóc mecenasjacek@gmail.com z góry dzięki za pomoc
Odpowiedz
Dla tych, co mają problemy z Miraakiem- zmieńcie na słabszą broń i tym go bijcie
Odpowiedz
Ja mam taki problem ze jak uzyje na Sahrotaara krzyku to nie pokazuje mi sie literka "E"zebym wsiadł na niego i nie wiem co mam dalej zrobic macie jakis pomysł czy to jakiś bład w grze.
Odpowiedz
Mam problem używam Przymusu na smoka i nie działa
Odpowiedz
Mam problem z ksiegami za 1 pdejsciem mi zaliczylo to rozdzial 5 ale musialem sie cofnac i teraz klops ukladam ksiegi wedlug opisu i nic z tego co tu czytam ta ostatnia misja ma duzo zaciec
Odpowiedz
Mam problem z ksiegami za 1 pdejsciem mi zaliczylo to rozdzial 5 ale musialem sie cofnac i teraz klops ukladam ksiegi wedlug opisu i nic z tego co tu czytam ta ostatnia misja ma duzo zaciec
Odpowiedz
← Artykuły

[The Elder Scrolls V: Skyrim] The Elder Scrolls V: Skyrim – Dragonborn - solucja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...