Szukam MMORPG

Witajcie,
od jakiegoś czasu strasznie brakuje mi mmorpg, który, jakby to ująć, byłby dobry
Jeśli ktoś kojarzy/słyszał/poleci mi grę mmorpg, która jest darmowa, stawia na szybką walkę (np. pvp w Blade'n'Soul), najlepiej ma sporo systemów craftu (ale przeżyję bez nich) i coś (wpisuję w tym miejscu po prostu coś ciekawego, jak choćby fabuła), będę zobowiązany. Sprowadza się to do wirtualnej wdzięczności ludzika z form, ewentualnie wirtualnego uścisku dłoni Hekteliona
Pozdrawiam ciepło
Hektelion
Odpowiedz
Witaj,
Ze swojego doświadczenia mogę polecić Tibie - co prawda trzeba zapłacić to 30zl/miesięcznie za konto premium(nie jest to konieczne aczkolwiek znacznie umila grę). Jeżeli lubisz elementy RPG to na pewno ich tam nie zabraknie. Zależy też czy chcesz 'widzieć niebo' czy 2d wystarcza Jeżeli interesują Cie inne gry mmorpg polecam sprawdzić

Jeżeli się zdecydujesz na grę to zapraszam na świat Morta, chętnie pomogę na początku przygody Jak znajdziesz coś ciekawszego to daj znać w temacie

Pozdrawiam
Odpowiedz
A moze Vindictus? Walki są widowiskowe, zwłaszcza, gdy trzeba walczyć z Bossami.
Odpowiedz
Chcesz znaleźć wielki MMORPG?Polecam Ci World of Warcraft: The Burning Crusade.Jest to absolutny szczyt świata Warcrafta w sposób w jaki gra w grę.Co tydzień było tyle do zrobienia, czy to było robienie daili, lochów, i napadów na główną postać, czy zrównanie i ustawianie znaków alt.W lochach było mnóstwo ludzi i było całkiem przyjemnie, a najazdy były niesamowite.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Szukam MMORPG - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...