Błędy 2.0

Jedna uwaga: na Androidzie (wersja 5.0) w przeglądarce Firefox w trybie stacjonarnym przy przejściu na jakąkolwiek stronę portalu gexe.pl "wyjeżdża" klawiatura zasłaniajaca większość ekranu. Ukazuje się ona zawsze, nawet jak nie zamierzam napisać komentarza i nie klikam (nie "tapię" paluchem) w pole edycji komentarza. Prawdopodobnie winę ponosi okienko wyszukiwania - w nim właśnie pojawia sie migający kursor. Nie uniemożliwia to przeglądania, ale jest upierdliwe, trzeba klawiaturę za każdym razem chować.
Poza tym przydałaby się opcja edycji komentarza pod newsami bez konieczności wchodzenia na forum - oczywiście po zalogowaniu. Ale opcję scalania następujących po sobie komentarzy też się chwali.

//Dzięki poprawione!
Odpowiedz
Interaktywna mapa Westeros (SERIO mamy takie rzeczy na naszym serwisie ?) nie działa na mojej Operze.

//Dzięki poprawione!

PS: Próbując zgłosić ten błąd napotkałem kolejny błąd Wszystko wskazuje na to, że powoduje go próba załączenia zdjęcia do postu .

//Dzięki poprawione!
Odpowiedz
Na telefonie jakoś dziwnie działa przeglądanie książek. Korzystam z chrome ale sprawdzałem też na systemowej przeglądarce i wygląda tak samo.

https://gexe.pl/ksiazki/p30

Czasem wyświetla 2 czy 3 książki a innym razem jak powyżej pokazuje nam ich aż za dużo, że aż wchodzą na stópkę strony.

//Dzięki poprawione!
Odpowiedz
Na Firefoxie w trybie stacjonarnym (Android 5.0) niesamowita poprawa. Teraz działa dokładnie tak, jak powinno. Nawet domyślne skalowanie strony poprawiliście - jest super!
Odpowiedz
Android 5.0, przeglądarka Firefox, tryb stacjonarny. Wybranie interesującej nas gry poprzez menu na górnej belce jest dość żmudne. Na komputerze menu rozwija się po wskazaniu przycisku "GRY", co pozwala nam od razu wybrać interesujący nas tytuł. Na Andku wskazanie przy pomocy palucha jest niemożliwe, a "tapnięcie" rozwija na chwilę interesujący nas spis alfabetyczny (z którego nie da się gry wybrać), by po 2-3 sekundach otworzyć szczegółowy alfabetyczny wykaz gier zawarty na 47 stronach. Znalezienie interesującej nas gry często wymaga długotrwałego przeglądania kolejnych stron. Jedyną możliwością w miarę szybkiego znalezienia danego tytułu jest wpisanie go w wyszukiwarkę.

Wprawdzie trudno nazwać to błędem (raczej wynika to z "inwalidztwa" Androida), jednak czuję się zobowiązany zgłosić niedziałanie tej funkcjonalności na Andku.
Odpowiedz
Nazina chwilowo nie ma, także chwilę będziesz musiał poczekać na odpowiedź


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To nie tyle błąd, ale chyba warto by poddać pewną rzecz przeróbce. Jeśli w tekście używa się jasnoniebieskiej barwy liter (np. oznaczenie pomniejszego artefaktu w artykułach poświęconych Heroes of Might and Magic III) to na białym tle jest to bardzo słabo widoczne. Chyba dobrze by było zmienić kolor czcionki.
Każde życie, które pochłonę, czyni mnie silniejszym.
Odpowiedz
Nie wiem czy to się nadaje tutaj, ale już kilkakrotnie zdarzyło mi się, że napisałem dość rozbudowanego posta, po czym klikam "wyślij" i cały mój tekst znika. Muszę go wtedy napisać od nowa drugi raz (nie da się cofnąć zmian). Wygląda to tak jakby po kliknięciu "wyślij" zamiast dodać mój post do tematu, ponownie otwierała się strona na której piszę się swój tekst.
Odpowiedz
Uwaga jak najbardziej na miejscu. Niestety, na Nazina trzeba parę dni poczekać.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy 2.0 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...