[TESIV] Mnożnik atrybutów zblokowany?

Witam,
Mam pewien problem, który zirytował mnie na tyle że zdecydowałem napisać na forum
Ostatnio ukończyłem Morrowinda, i teraz stwierdziłem że popykam w Obliviona. Jestem na samym początku gry i chce wziąć pierwszy poziom. Rzecz jasna chce aby mnożniki atrybutów przy braniu poziomu były maksymalne, czyli x5. Specjalnie zrobiłem save przed położeniem się spać, żeby mieć pewność że wszystko jest ok. Kładę mojego Redgarda do łóżka i przy awansie mam mnożniki do Siły x2 i Wytrzymałości x3 (te mnie interesują). No to wczytuję, lece do trenera, uczę się Płatnerstwa (związanego z Wytrzymałością) 5 razy, potem do Areny w Cesarskim Mieście, gdzie patrząc jak ćwiczą gladiatorzy można podnieść Walkę Wręcz o 5pkt (co powinno dać mi kopa do Siły?) wracam spać i przy awansie nadal mnożnik do Wytrzymałości to x3 a do Siły x2. Czegoś tu nie rozumiem. Nie grałem w Obliviona już dawno i może coś zapomniałem. Czy coś blokuje te mnożniki? Mam nadzieję że ktoś biegły w sprawie będzie w stanie pomóc
Moja wersja gry to Oblivion GOTY 1.2
Pozdrawiam!
Odpowiedz
Słuszne podejrzenie. W Oblivionie mnożnik zostaje zablokowany w momencie osiągnięcia awansu. Należy szkolić postać wyprzedzająco. Nie jest to jedyna różnica. Zob. => https://gexe.pl/ge/art...-do-dovahkiina
Odpowiedz
Aaha:) no to rozwiązałeś mój problem! dziękuję Ci
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Mnożnik atrybutów zblokowany? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...