Divinity: Grzech Pierworodny II z nowym zwiastunem


Do premiery "Divinity: Grzech Pierworodny II" pozostało niewiele ponad dwa tygodnie, więc to praktycznie ostatni gwizdek, aby podgrzewać atmosferę oraz podsumować nowości, jakie wprowadzi najnowsze dziecko studia Larian.

divinity: grzech pierworodny ii class="lbox">divinity: grzech pierworodny ii

Najświeższy zwiastun produkcji jest właśnie takim zgrabny zgniotem najważniejszych cech tego turowego RPG, który może mocno namieszać w tegorocznej walce o koronę króla gatunku.

Odpowiedz
Można zabić smoka.
Jednak pomimo tych wszystkich zapowiedzi poczekam pewnie z rok jak nie dwa aż będzie ona w promocji.
Odpowiedz
Dwójka jak na razie wydaje się być pod wieloma względami lepsza od pierwszej części, która, chociaż fajna, to nie do końca mi podeszła.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Szakal dnia wtorek, 29 sierpnia 2017, 11:19 napisał

Dwójka jak na razie wydaje się być pod wieloma względami lepsza od pierwszej części, która, chociaż fajna, to nie do końca mi podeszła.

Mi właśnie też

Niestety, dwójka raczej tego nie zmieni xd
Odpowiedz
Czy dobrze widziałem, można będzie grać nieumarłym!? Już mnie kupili *.*
Odpowiedz
@Grochol Tak, szczegóły mają podać w czwartek Co interesujące, całą historię i treści, jakie napotkamy w grze dedykowane tego typu bohaterowi napisał Chris Avellone, więc nieumarłym warto zagrać choćby dlatego.
Odpowiedz
← Nowości

Divinity: Grzech Pierworodny II z nowym zwiastunem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...