[World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza"!

Uniwersum Warcrafta ma za sobą długą drogę. Od pierwszej gry Blizzarda, która przyniosła developerowi ogromny rozgłos, tworzono kolejne historie, koncepcje i pomysły. Dziś Azeroth jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych światów fantasy. Mocno przysłużył się temu ”World of Warcraft”, przemierzany codziennie przez miliony graczy i będący jedną z ważniejszych pozycji na różnorakich targach gier. Ale na wirtualnej rozgrywce siła uniwersum wcale się nie kończy, bowiem pozostają jeszcze książki. Pozwalają nam one dokładniej zbadać historie, wokół których rozgrywają się kolejne przygody, jakich możemy doświadczyć. Jednym z najnowszych tytułów jest tom zatytułowany ”Arthas. Przebudzenie Króla Lisza” pióra Christie Golden – autorki szeroko znanej i cenionej dzięki swoim dziełom mającym korzenie w uniwersach Warcrafta, Starcrafta, Gwiezdnych Wojen, Star Treka czy Assasin’s Creed. I jak należy się spodziewać, nie rozczarowała swoich fanów.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Komentarz wrzuciłem w innym miejscu, więc tak na szybko. Sama książka nie jest wybitna, chociaż nieźle opisała początki. Raziło mnie to łączenie różnych okresów zdanie pod zdaniem bez jakiegoś wyraźnego kalendarium, ale w dalszych fragmentach tego już nie ma. Co do samej postaci zaś - teoretycznie samo podłoże wyboru Arthasa jest lekko naiwne, zaś autorka nie do końca ten problem udźwignęła. Nie jest to jedynie przeznaczenie, bo książę został paladynem (owa jasna moc chwilę się wahała, ale jednak przyjęła go w swoje szeregi), zaś otoczenie nie zrobiło wystarczająco, by go powstrzymać. W sumie z oceną się zgadzam, ale pewnie do książki kiedyś jeszcze powrócę. Jedynie żałuję, że to nie pełna biografia z wyjaśnieniem tego, co znajdziemy przy Arthasie po zabiciu go w "World of Warcraft: Wrath of the Lich King". To by dopiero była wzruszająca historia...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Artykuły

[World of Warcraft: Arthas. Przebudzenie króla Lisza] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...