Pierwszy Wiedźmin w limitowanej edycji


Tej jesieni minie dziesięć lat od momentu premiery pierwszej części komputerowych przygód Geralta z Rivii. Chociaż tytuł ten ma w swoich zbiorach każdy fan tego typu produkcji, to wkrótce w sprzedaży pojawi się specjalna, limitowana edycja gry. Czy warto dać się skusić nostalgii?

the witcher,wiedźmin class="lbox">the witcher,wiedźmin

Chociaż tytuł ten był już rozdawany za darmo, jak też często trafia na różnego rodzaju promocje, to być może znajdą się jeszcze chętni, by lepiej poznać grę, dzięki której Biały Wilk zagościł w świadomości graczy. Trudno jednak, aby wydusić z nabywcy niemal 50 złotych, więc musiało paść określenie "limitowana edycja". O co tak naprawdę chodzi?

Na pewno nie będzie to dotyczyć żadnej dodatkowej zawartości, bowiem gra pojawi się w wersji Edycji Rozszerzonej, zaś owa limitowana edycja będzie dotyczyć wydania. Chodzi dokładnie o steelbook, czyli gustowne pudełko na płyty z grą.

the witcher,wiedźmin class="lbox">the witcher,wiedźmin

Jeśli dla was taka oferta jest wystarczająca, to począwszy od 22 września trzeba udać się na łowy i zdobyć dla siebie egzemplarz, np. w sklepie internetowym Muve target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Muve. Bardzo ograniczony nakład na pewno zostanie wyczerpany, jednak pudełko prezentuje się naprawdę dobrze. Wkrótce podobny los spotka pozostałe części.

wiedźmin class="lbox">wiedźmin

Skusicie się na kolekcjonerskie pudełka?

Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem ludzi kupujących kilka razy tą samą grę
Odpowiedz
Hej, tylko na muve będzie do kupienia i nigdzie indziej?
rozumiem że nie da się kupić wcześniej?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Frey dnia wtorek, 8 sierpnia 2017, 10:42 napisał

Hej, tylko na muve będzie do kupienia i nigdzie indziej?
rozumiem że nie da się kupić wcześniej?


Dostaniesz go też w sklepie GOL-a. To przedsprzedaż, więc wysyłają w dniu premiery.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Nowości

Pierwszy Wiedźmin w limitowanej edycji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...