[BGI] Rozgrywka internetowa

Problem moze i glupi, ale niech ktos mi krok po kroku powie jak zagrac z kims po sieci w BG I. Probowalem juz na wszystkie (chyba) sposoby. GameSpy, hamachi, jakies patche. I nadal nei mam pojecia jak zagrac.
Odpowiedz
Nikt z was nie gra w BG po necie?? Bo ja juz nie wiem co mam zrobic. Jak ktos potrafi to niech wytlumaczy to lopatologicznie co pokolei mam zrobic.
Odpowiedz
Zapytaj na forum Children of Bhaal.

Link został skasowany, bo wyraźnie regulamin zabrania reklamowania serwisów/for o podobnej gameexe tematyce. Ostrzeżenie sobie jeszcze darujemy - Wielce Wielkoduszny Rince.
Odpowiedz
Chciałbym zagrać w BG z kolegą przez internet, czy jest to możliwe?
Odpowiedz
Tak, możliwe. Jednak obydwaj musicie posiadać tą samą wersję gry, te same dodatki itp.
Wchodzicie w opcje muli, najpewniej protokół tcp/ip, tam zakładasz sesje i czekasz aż kumpel się dołączy. Chyba musicie znać swoje ip o ile pamiętam.

Jeśli jeden z was jest w sieci to musicie używać hamachi ze względu na firewall. Jeśli się do powinniście go wyłączyć. Pamiętejcie też o założeniu hasła bo się będą wam ludzie wtaraniać.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Rozgrywka internetowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...