[NWN1] [Pomoc] Atuty czarodzieja

Tak jak w temacie
Mam czarodzieja na poziomie 5 i teraz mam możliwość wybrania atutów takich jak np. przedłużenie zaklęcia, wzmocnienie zaklęcia itp.
W opisie tego atutu jest napisane coś w stylu "....zajmuje miejsce czaru o dwa stopnie wyższego..."
A ponieważ jestem nowy i 1 raz gram czarodziejem (wcześniej grałem łowcą pokazanym na stronie w temacie co do czego jak i po co) to nie za bardzo łapię o co chodzi w tym.
Proszę o jak najszybszą odpowiedź, ponieważ level czeka

Z góry dziękuję za pomoc.
Jeżeli jest taki lub podobny temat to przepraszam, ale nie znalazłem.
Spokojnie, nie było chyba jeszcze takiego tematu . I my tu nie dajemy na dzień dobry ostrzeżeń, jak to zauważyłem na innych forach często jest modne .

Wracając do pytania chodzi o to, że biorąc dajmy na to zaklęcie z x poziomu (weźmy, że z pierwszego), to będziesz także miał je dostępne w panelu czarowania jako zaklęcie wzmocnione lub dłuższe, ale będzie to już czar z x+2 poziomu (czyli w tym przypadku z 3). Wzmocnienie zaklęć powoduje, że np. Siła Byka nie dodaje już 1-3 punkty siły, a 3-6 (czy coś w podobie), zaś przedłużenie, jak sama nazwa mówi, po prostu wydłuża np. takową Siłę Byka. Proponowałbym na początek wzmocnienie.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...