Jakie piwo lubicie? :)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia środa, 18 marca 2015, 23:34 napisał

Perełkę Pils bądź Żuberka.

Warzyć piwa się chyba jeszcze nie odważę, ale od pewnego czasu chodzi mi po głowie domowy cydr.


A mi chodziło po głowie zrobienie swojego wina i jeszcze może miesiąc półtora i będę próbował.
Odpowiedz

Cytat

Jeżeli mowa o piwku to tylko letnie i wygazowane.


I średnia hawajska!

Generalnie wypiję każde piwerko poza Harnasiem i Tatrą (no chyba że darmowe...) Nie mam jakiegoś swojego ulubionego, wszystko zależy od ceny i nastroju Chociaż ostatnio smakuje mi bananowy Cornelius, ale cena skutecznie sprawia, że piję je od wielkiego dzwonu.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ło. Z takich smakowych piw (nie sików z sokiem, jak jakieś Radlery) to ostatnio zasmakowałam w Fortunie mirabelkowej i wiśniowej. Głównie dzięki promocji w Żabce.
Odpowiedz
Ciężko rozwodnić piwo z kija;p po prostu piwo samo w sobie było ciulowe. Tak rzadko piję piwo, że nawet nie jestem w stanie powiedzieć jakie lubię. Więc może po prostu "lubię piwo od czasu do czasu" ;D
Odpowiedz
ja lubię białego żywca
Odpowiedz
Namysłów pils najlepsze
Odpowiedz
Miodowe Mocne, niestety piłem je dość dawno, bo zamawiać bez sensu a szukać mi się nie chcę.
Odpowiedz
Ja lubię żywiec i warkę. A z zagranicznych heinekena. Ogólnie każde inne tez wypiję, nie wybrzydzam. Piwo to piwo, lubię każde
Odpowiedz
Mi najlepiej smakuje piwo "Żywe" jest to regionalne
Odpowiedz
Ja lubię wszelkiego rodzaju piwo Ale najbardziej smakuje mi mocne np takie. Można dostać prawie w każdym większym markecie. Cena jest spoko, ale pewnie i tak posypią się hejty, że kiepskie
Odpowiedz
w centrum Wrocka z kija to w 90% Leszek po 12 ;(

_______________________________________
giełda rolna
Odpowiedz
Perła ewentualnie kasztelan
Odpowiedz
Perełka moja ukochana + Namysłowskie Pils
Odpowiedz
← Karczma

Jakie piwo lubicie? :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...