[BGI] Baldurs Gate I Roz. III

Witam, utknąłem w III rozdziale i nie mogę przejść do IV. Wszystkie lokalizacje mam odryte a mimo to ugrzązłem. Proszę o pomoc !
Odpowiedz
Te numerki rozdziałów już nic mi nie mówią. Na czym utknąłeś w głównym wątku?
Odpowiedz
Moim zdaniem albo musisz teraz odwiedzić maga w Beregoście (Feldepost na piętrze pierwszy pokój) albo odnaleźć obóz bandytów.
Jak już Jezid zauważył, póki nie sprecyzujesz gdzie dokładnie jesteś, ciężko ci będzie pomóc.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o Knieje Otulisko w ogóle mi się nie pokazała na mapie Obóz bandytów również. Co zrobić żeby te lokalizacje mi się odkryły ?
Odpowiedz
Dojść do krawędzi obszarów które z nimi sąsiadują. Czyli konsekwentnie podróżować przez kolejne lokacje w ich kierunku.

W każdej nowej lokacji warto dojść do wszystkich krawędzi mapy i sprawdzić, czy pokaże się ikonka podróży. Odkrywasz w ten sposób kolejne, sąsiadujące.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia niedziela, 7 maja 2017, 12:16 napisał

Moim zdaniem albo musisz teraz odwiedzić maga w Beregoście (Feldepost na piętrze pierwszy pokój) albo odnaleźć obóz bandytów.
Jak już Jezid zauważył, póki nie sprecyzujesz gdzie dokładnie jesteś, ciężko ci będzie pomóc.


Nibla Twoja rada pomogła ! Dzięki magowi z Feldeposta odkrył mi się obóz bandytów. DZIĘKI !
Odpowiedz
Do usług.
Odpowiedz
Witam .
Nie mogę przejść do Knieji Otyłości 4 .
Prubuję poprzez wszystkie lokacje i nic .
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Baldurs Gate I Roz. III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...