Planescape: Torment: Enhanced Edition – Chris Avellone odpowiada na pytania


W celu lepszego wyciągnięcia od nas pieniędzy Beamdog Studios wrzuciło do Internetu niemal dwu godzinny stream, w którym Chris Avellone, człowiek stojący za sukcesem oryginału odpowiada na pytania widzów.

planescape: torment enchanced edition
Odpowiedz
Ja nie posiadam starego Tormenta i chętnie bym zagrał w dostosowaną do nowego kompa wersje. Ale na pewno nie za 70zł : D. 30 max. Starego Baldura jedynki nigdy nie skończyłem jak był w miarę świeży więc odnowiona wersja była dla mnie bardzo przyjemna i zakupiłem ją za cenę niecałych 30zł. Wielkim minusem było ze musiałem wgrać polski dubbing który powinien tam być od początku. Od razu powiem że z modami nie chciało mi się męczyć które aktualizowały jedynkę do mechaniki dwójki. Więc o ile zostanie zachowana polska wersja i nie walną jakiego strasznego buga w nowej wersji to ją nabędę oczywiście na promocji
Odpowiedz
Wersja na gogu jest w tej chwili w niezlej promce
Odpowiedz
Wszystko ładnie pięknie, ale za co tak na prawdę dwukrotna cena? Że też Avellone dał się w to wciągnąć.
Odpowiedz
Ciekawostka, koło 1:02:55 Chris mówi, że polska wersja PST jest najlepsza.
Odpowiedz
I to może być prawda
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia czwartek, 6 kwietnia 2017, 17:46 napisał

Ciekawostka, koło 1:02:55 Chris mówi, że polska wersja PST jest najlepsza.

Przesluchales caly?

Ja tam się cieszę ze przynajmniej maja rozum by ojca torment wziac do torment
Odpowiedz
← Nowości

Planescape: Torment: Enhanced Edition – Chris Avellone odpowiada na pytania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...