Disciples 2 - karcianka

Witam
Czy może ktoś z was się orientuje z karcianką gry Disciples 2?
Chciałbym wiedzieć czy to będzie wersja gry komputerowa czy może na urządzenia mobilne.
Znalazłem w sieci parę obrazków i dużo nowości widzę w ilości jednostek.
Fajnie by było jakby pojawił się dodatek do gry z takimi nowościami
  • dzrewko-r_aeshwnw.png
  • dzrewko-r_asewppn.png
  • karta-dow_awnhnwr.png
  • test-nowe_aeapwer.png
  • test-nowe_aesaqaa.png
Odpowiedz

Cytat

Chciałbym wiedzieć czy to będzie wersja gry komputerowa czy może na urządzenia mobilne.

Eeeee, a skąd założenie, że którekolwiek z tych? Z tego co się orientuje, to ma być po prostu karcianka. Taka do grania kartami. Papierowymi To jest projekt fanowski, zaczął się rozkręcać stosunkowo niedawno, czy zostanie sfinalizowany, czy skończy jak większość takich projektów, zobaczymy.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Adeptus Gedeon dnia sobota, 1 kwietnia 2017, 10:27 napisał

Eeeee, a skąd założenie, że którekolwiek z tych? Z tego co się orientuje, to ma być po prostu karcianka. Taka do grania kartami. Papierowymi To jest projekt fanowski, zaczął się rozkręcać stosunkowo niedawno, czy zostanie sfinalizowany, czy skończy jak większość takich projektów, zobaczymy.


A chyba że tak, myślałem że to projekt gry na komputer albo w wersji mobilnej.
Może warto by było pomyśleć nad tym by przenieść to do wersji elektronicznej lub pomyśleć o jakimś dodatku do disciples z takimi rzeczami jak zostały dodane?
Bo wygląda to dość ciekawie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Adeptus Gedeon dnia sobota, 1 kwietnia 2017, 16:47 napisał

Niestety, ale zrobienie/zmodowanie gry komputerowej wymaga o wieeeeele więcej czasu i wysiłku (i ma mniejsze szanse na sukces) niż zrobienie kart z portretami zaczerpiniętymi z gry/przerobionymi w photoshopie.


no to na pewno jest dużo cięższe
A coś więcej wiadomo o tym projekcie kancianki?
Na jakich to zasadach bedzie wyglądać?
Odpowiedz
Generalnie wszystko w granicach rozsądku Rozdzielamy tutaj charakter informacyjny linku od nachalnej promocji - nie widzę przeszkód, abyś zarzucił tutaj tym źródłem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia niedziela, 2 kwietnia 2017, 23:53 napisał

Generalnie wszystko w granicach rozsądku Rozdzielamy tutaj charakter informacyjny linku od nachalnej promocji - nie widzę przeszkód, abyś zarzucił tutaj tym źródłem


To prosze wklejam link ktoru dostalem od Gedeona.
http://www.disciples....4421d642feaa28
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Disciples 2 - karcianka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...