[Autopsja Jane Doe] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją filmu "Autopsja Jane Doe"!

Wiele horrorów, które wchodzi na ekrany kin, ma bardzo często łatkę „wspaniałego”, „nowatorskiego”, „rewelacyjnego” bądź też po prostu „oszałamiającego, prawdziwego następcy takich filmów grozy jak (tu wstaw dowolny tytuł filmu)”. Wiadomo, marketing musi przyciągnąć widza, który przychodzi do kin, ogląda i… wychodzi rozczarowanym, że tak dobrze reklamowana oraz zapowiadająca się ciekawie opowieść nie porwała go, jak to próbowali przekonać recenzenci wielu różnorakich portali, gdzie na każdym kroku można było czytać ochy i achy na ten temat. „Autopsja Jane Doe” też była takim właśnie filmem. Jak wypadła?... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Miałem okazję obejrzeć przy okazji nocnego maratonu anty-walentynek i był to dla mnie najlepszy film spośród wybranych (oprócz ostatniego filmu - "Lament", z którego musiałem wcześniej wyjść niestety, więc będę musiał zobaczyć ponownie żeby ocenić). Jump scare'y na początku filmu dość irytujące, bo za nimi nie przepadam (powinien być max 1 na cały film - wtedy działa), ale samo budowanie klimatu bardzo mile mnie zaskoczyło. Jest nad czym dumać nawet po zakończeniu filmu, bo nie na wszystko padła odpowiedź, co mnie bardzo cieszy.
Odpowiedz
super film
Odpowiedz
← Artykuły

[Autopsja Jane Doe] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...