Zapraszamy na serwer Hav0c Gryphon...

Chciałem sobie zrobić konto na tym serwie ale gdy klikam na nowe konto wyskakuje:

Public Account Creation Has Been Temporarily Disabled
Contact a GM or Admin if you want to make an account with us.
Sorry for the inconvenience.
Hav0c Team

Co mam robić ???
HELP!!!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ale jak, proszę pomocy!!
Chciałbym sobie pograć a tu wałek
HELP!!!
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Skorzystaj z irc. Na stronie portalu masz opisane wsyzstko jak co i gdzie zrobic zeby pogadac.

Jush wszystko działa!!!
THX Dany
Gram krasnoludem łowcą nick: Brunkor

[Dodano po chwili]

Mam pytanie do wszystkich zaciętych graczy w WOW, a mianowicie:
1. Czytając ten temat doszedłem do wniosku że Horda rooolllzzz
2. Sojusz spada i spada i spada
A więc pojawia się moje pytanko, po której stronie barykady grać, i kim?
Mam jush krasnala łowcę 2 poz. tak więc niejest jeszcze za puźno.
Proszę o sugestie
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Ja doszedłem Wojem do 60 lvl'u i też nie sądziłem że jest za późno xD Więc jeżeli masz czas na gre to warto spróbowac każdej klasy. Takie jest moje zdanie ;]

Pewnie mozna zrobic jak mowi Ashgan, kiedy nie ma sie swojej ulubionej klasy.. Ja tam doszedlem do 64 lvl spelnilem sie a teraz oczekuje na kogos z kim bede mogl isc se levelowac... Zaczelem sobie pogrywac w ally, oczywiscie Priestem Night Elfem, pewnie jak sie spreze niedlugo bede mial i nia ponad 60 a dlaczego? Bo wiem jak nia grac...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Wogóle to hav0c mnie do szału już doprowadza. Przepraszam za wyrażenie ale jak można być tak pojebanym i z takiej pieknej gry zrobic taki shit gdzie w 1 tydzien masz 60 lvl? To jest idiotyzm. Dlatego teraz pogrywam troche w L2 bo truno dobrze się bawić tak szybko lvl'ujac.

taa gadalem o tym z Revanem, rzeczywiscie jak widze takie pipki co maja w tydzien 61 lvl to mnie bierze, bo dobrze pamietam jak kiedys po roku trzeba bylo grac zeby miec jakis level( nie wliczajac po drodze kilku vipow itd.)
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Nie wiem czy wam też się to stało ale gdy loguję się na serw i patrze a tu ani jednej postaci!
Trochę mnię to wkurzyło, bo znowu od nowa muszę robić.
A jeżeli będe miał powiecmy 60lvl to się da pochlastać.
Trochę to dziwne
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Spokojnie, wszyscy to mają. Robią chyba poprawki w cliencie i go resetują. Ja także nie mam postaci, a od niedawna nie chce mi się wogóle uruchomić. Dzisiaj po południu będzie już pewnie działać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Ta a co ja mam powiedziec jak wszedlem i zobaczylem tylko moja druga postac na 17 lvl. Prawie z wrazenia z krzesla spadlem Ale teraz na wszelki wypadek wszedlem jeszcze raz i juz moja postac byla spowrotem( uh ) tylko brakuje tamtej slabej ale luz pewnie i ona ,,wroci".

P.S Ven'Diego btw jaka masz postac i jaki nick ?
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Velsh, Troll szaman arrrrrrrrr
Miałem też krasnoluda łowcę ale wyparował

[Dodano po chwili]

A i mam jeszcze krasnoluda łowce Cathar

[Dodano po chwili]

Mam pytanie, jak w WOWie stworzyć klan?
Ile to kosztuje?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
1. Nie żartuj z klanem... Jest ich zbyt dużo na servie
2. Kosztuje 10 sp.
3. W każdej stolicy masz Guild Mastera ktory da ci ksiege w ktorej musza sie znalezc podpisy od 8 osob aby gildia mogla powstac. Ay znalezc tego pana nalezy pogadac ze straznikiem w miescie ktory wszystko opowie.

[Dodano po chwili]


Użytkownik xxxLesy napisał

I dunno how to say this so Im just gonna say it.

It looks like the glorious days of Hav0c are over, cuz Blizz has finally cought us. This is the letter we got from them:


Statement from Blizzard Entertainment to the Hav0c Community

As many of you already know, Blizzard has taken steps recently to stop the development of unauthorized emulator servers for the World of Warcraft™.

While we appreciate the devotion and enthusiasm the Hav0c community has shown for World of Warcraft, the development of emulator servers directly contributes to the illegal copying of the game client and creates the opportunity for people to play on unauthorized servers after the completion of the World of Warcraft game.

Some individuals may have helped develop emulator servers under the belief that Blizzard was not opposed to the existence of illegal copies of the World of Warcraft beta game client. However, this belief was incorrect. Blizzard places a high value on its intellectual property and does not condone illegal copies of the beta game client or software that facilitates or encourages the use of illegal copies of the beta game client.

Leaders from various emulator-server development teams, including WDDG, dr. Nexus, and Khaos, have turned over their code and stopped development of emulator servers. We are asking that those of you who are continuing to operate unauthorized emulator servers for the World of Warcraft beta take this opportunity to voluntarily stop these efforts and turn over your code to Blizzard as well. For a short period of time, Blizzard will grant amnesty to those who comply with this request. Please contact us at wowsc@blizzard.com for more information.

Thank you for your understanding and for helping us to ensure the integrity of the our work. We look forward to seeing you in game when you purchase the real version of World of Warcraft!


Its been really fun playing with all of you, but now we will have to shut the servers down. We will keep the forum up in hopes of keeping the community together.


Dla tych co słabiej znają angielski powiem w skrócie że servera nie będzie ponieważ blizz złapał naszych kochanych adminow ;c

Cóż sądze że pozostaje poszukać czegos innego....

A ja powiem tak: nie wiem, czy wszyscy ludzie zauważyli zbieżność dat z 1 kwietnia i to, że jest dzisiaj prima aprilis. Ale wystarczy trochę pograć. Admin sam ogłosił w czasie gry, że był to żart. I chyba nie daliście się nabrać na to, że Blizzardowi chciało się wziąć za jeden z tysiięcy serwerów?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Wiesz chcialbym ci przypomniec ze Pegasus został zamknięty bo blizzar węszył w okolicach Burrowsa. I dla bezpieczeństwa zamknęli. Co do tego prima aprilis to pomimo wszystko nie odczułem tego dnia. Może dlatego wziąłem to tak poważnie. Ale cóż. Ja nie lubie tego typu żartow.

Po świętach dołączę do was Grałem na very high'u, ale znudziło mi się, bo exp leciał strasznie szybko...

Jakby co mój nick - Shantal
Rasa - Undead
Klasa - Mag ofkoz

Powiem wam tak: Elfy (i Pół-elfy ) rulez! Ale... nie w tej grze Nie można u nich zostać magiem, to niech sie gonią Gnomy to wogóle jakieś niedoroby... Tauren jest fajny i fajnie tańczy, ale ma strasznie jaskrawą krainę. Orkowie... blee i też mają jasną krainę. Trollowie są spoko, grałem nimi jakiś czas, ale Durotar jest za jasny dla mnie. Krasnolud - brrrr.... brodacze nie mają żadnych szans w żadnej grze (no może tam gdzie trzeba zbierać drużynę ). Ludzie - też jakieś niedoroby...

ps. A jak tam z addonami u was? Sporo działa czy może nie działa?


Tonari no Totoro!
Super ze Medvih zaczeles grac mam nadzieje ze wiesz o naszym polskim kanale... Jak tak to git zapraszam do pisania, moze na poczatku troche zdziwisz sie chocby mna albo Ashganem tzn. iloscia bluzg jakich potrafimy uzyc w jednym zdaniu Poznasz takze kilku moich znajomych ,,ze wsi"

A ty Ven'Diego pisales juz na kanale bo nie widzialem Cie. Moze dlatego ze ostatnio zaczelo pisac u nas wielu ludzi ktorych ja juz sam nie rozpoznaje.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Niestety nie gram bo gdy pasek wczytywania osiągnie 100% mój kochany komp się zawiesza
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Czy ktoś móglby mi wysłać patch 1.9.0 - 1.9.1 na maila? Bo ten link podany na Hav0cu (wersja enUS http://www.uploading..../?get=E43Q8T8A)"]http://www.uploading.com/?get=E43Q8T8A)[/url] nie działa. Z góry dzięki.

Cytat

mam nadzieje ze wiesz o naszym polskim kanale... Jak tak to git


Jeszcze jak wytłumaczysz mi co to znaczy to będę wniebowzięty

Co co? by OLO

EDIT

Zapomnialem podać maila ;p superbubba@poczta.onet.pl


Tonari no Totoro!
← World of Warcraft
Wczytywanie...