[TESIV] Znikanie zaklinanych przedmiotów

Krok po kroku: Nakładam na przedmiot magiczny efekt na stole do enchantingu albo tworzę nowy czar na stole do tworzenia zaklęć (wszystko na Arcane university). Po wyłączeniu gry i ponownym jej uruchomieniu oraz wczytaniu save'a na którym powinienem mieć te przedmioty lub zaklęcia WCALE ICH NIE MAM . Znikają. Dodam że w sumie to zostają chyba zapisane bo, gdy np. stworzę zaklęcie "Abcd" i po wczytaniu ono zniknie, to gdy spróbuję stworzyć jeszcze raz zaklęcie o tej samej nazwie otrzymuję komunikat "stworzyłeś już zaklęcie o tej nazwie", ale go nie mam. Oblivion'a mam spatchowanego do wersji 1.2.0416. Czy ktoś miał ten problem lub po prostu wie jak go rozwiązać? Proszę o pomoc. Z góry dzięki
Odpowiedz
Mam podobny problem, zaklinam zbroję kamieniami pieczęci, zapisuję grę i wszystko jest ok do momentu kiedy jej nie wyłączę i uruchomię ponownie, gdyż po takim manewrze na wszystkich zapisach gdzie były te przedmioty najzwyczajniej w świecie znikają a mój wojownik stoi w samych majtkach. Można coś z tym zrobić? Mam dużo kamieni pieczęci z ciekawymi efektami i szkoda byłoby ich nie użyć do podniesienia statystyk mojego wojownika. Jeśli ktoś miał podobny problem i udało mu się go jakoś rozwiązać to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dobre Pomarńczowee
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Znikanie zaklinanych przedmiotów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...