[TESIII] Ulubiona Gildia

Która najlepsza?

Gildia Magów (3 głosy [12%])
Gildia Złodzieji (1 głos [4%])
Gildia Wojowników (14 głosów [56%])
Kult Tamariel (0 głosów [0%])
Światynia (0 głosów [0%])
Morang Tong (3 głosy [12%])
Ród Hlallu (1 głos [4%])
Ród Redoran (3 głosy [12%])
Ród Telvanni (0 głosów [0%])

Użytkownik Qurnik napisał

Ponieważ dostałem rozkaz od mężczyzny w Forcie koło Balmory - miałem urządzić krwawą łaźnię za podarek , to urządziłem icon_twisted.gif

Masz wytłuc kilku kolesi z Camona Tong, to taka lokalna organizacja przestępcza na Vvardenfell i pewnie też ich zabiłes (są w spelunce w Gludio). A jest zasadnicza różnica między jednymi a drugimi. Morag Tong to gildia zabójców, przyjmująca zlecenia na eliminację niewygodnych osób. I to jest właśnie moje ulubione zajęcie Wchodzę, wypełniam co mam zrobić, a jak przyjdzie strażnik to pokazuję papierek (chociaż niechętnie, lubię kolekcjonować takie pierdołki ) i narazie. A gildie są strasznie niedopracowane. Bycie mistrzem jakiejś gildii nie daje ci władzy i możliwości jakich oczekiwałem, chociaż możliwe, że po prostu nie umiałem tego jeszcze wykorzystać.
A poza Morag Tong lubię też Gildię Złodziei. A z rodów w sumie nie wiem, byłem w Hlaalu i Thelvani, z tych dwóch wolę Thelvani, za ich praktyczne podejście do życia
Co do gildii wojowników: sami popaprańcy w niej siedzą, pani Płonące Oko jest jakąś czcicielką Dagoth Ura, główny szef jest opanowany manią zniszczenia Gildii Złodziei... co za ludzie.
Gildia magów. Fajne mieli zadania.
Jak dla mnie najlepszą gildią wq grze jest gildia wojowników. Czemu? Mają fajne zadania i jest dużo rowalki
Żyj od miecza, żyj długo i szczęsliwie!!
Kochaj mnie, szalej i nie pytaj co dalej...
Neris_Dragon, masz rację, osobiście nie przepadam za magami bo to nudziarze... Nie lubie badać roślinek i odzyskiwać eliksirów a wolę pomachać mieczem i przelać trochę krwi W sumie gildia wojów nie ma zbyt ciekawych zadań ale mi czasem leży takie: idź-zabij-wróć-odbierz kasę niezbyt ciekawe zadanie a czasem cieszy...
Wątpić tedy nie przyjdzie nikomu, iże nie istnieje żaden zwierz równający się przeotężnemu smokowi, w jego majestacie i pełnej grozy sile, a tylko nieliczne bestie warte są tak pilnej uwagi uczonych mężów...
gildias Magnus, Ars Draconis,1465
Gildia wojowników to jest to. Podobają mi się zwłaszcza misje na początku gdy trzeba latać do kopalni i zabijać złodziei jaj , a potem szpiegów (nie pamiętam dokładnie których) W ogóle w gildii wojów moje rpg-owe Ja się sprawdza ;]
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...