[GII] Król Rhobar

Jak sądzicie czy Robar jeszcze żyje ??? Ja myśle że tak , choć gdzieś mówiono że nie wiadomo . Chciałbym się z nim zobaczyć bo myśle że to dobry władca
Odpowiedz
No chyba nie najelpszy...nie może jakoś wygrać z Orkami, a bunty w państwie? Krawo je zatrzymuje, raczej cienki z niego władca. A też uważam że żyje, a plotkę o tym że nie zyje, mówił pawien Łowca Smoków w zamku,(Farels czy jakoś tak)
Odpowiedz
byly plotki w zamku że nie żyje ale to chyba nie prawda
Odpowiedz
Nie jest zły , po prostu jest trudna sytuacja w państwie . Nie winiłby go za to , że nie jest Hanibalem (de facto najlepszym wodzem w historii) i jakimś superekonomistą w jednym .

Jasne , że żyje . Po prostu jakiś żul miał niewyprzoną gębę i bredził ... :twist: Tak to jest jak się żyje tylko dla winiaczy
Odpowiedz
osobiscie uważam, że to dobry władca.
A co do orków to maja przewagę liczebną. Znacie przysłowie? "Gdzie ludu kupa i Herkules dupa"?
Odpowiedz
Zgadzam się z Wami , niedługo G III więc nasze wątpliwości zostaną rozwiane Teat uważam za zamkniety.
Odpowiedz
W G1 dowiadujemy się z grubsza o Robaru i otym jaki był a był nie sumienny i niewierny przyjaciołom przykład Generał Lee w G2 jest plotka iż Robar nie żyje to bzdura on zginie W GHOTIC-u III-jce no w końcu Lee zapoeidział swoją zemste z użyciem Mocnych argumentów.
Odpowiedz
jako ze temat zostal zamkniety a bardzo mnie zainteresowal i chcialbym zabrac w nim glos postanowilem stworzyc ten dodatek.....

Już otworzyłem i połączyłem - Med

no wiec moje zdanie o krolu robharze oddaje odpowiednio cytaty....

1. ,,podczas dlugich lat swojego panowania krol robhar zdolal pokonac wszystkich wrogow krolestwa....oprocz jednego...."jak mozna sie dac orka bic;/-ja sam bedac paladynem rozwalam kilkanascie na jedna serie bez wiekszej staty zycia -porazka militarna...

2. ,,za taka ilosc rudy krol sprzedalby wlasna zone..." -przesada z patriotyzmem
Odpowiedz
Robar chyba żyje, ale niewiadomo. Lee go napewno poszatkuje namałe kawałki! Ale dzięki niemu była kolonia Gi

Naucz sie pisać po polsku.
Odpowiedz
Jak go spotkam to rozwale,mówił tak ten kolo z zamku
Odpowiedz

Użytkownik Norticus_Noctum dnia May 4 2005, 08:37 PM napisał

W G1 dowiadujemy się z grubsza o Robaru i otym jaki był a był nie sumienny i niewierny przyjaciołom przykład Generał Lee

[post="31614"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No nie wiem. Lee mówił, że Rhobar podejrzewał go o zabójstwo swojej żony. A poza tym nie można powiedzieć, że był on takim znowu wielkim przyjacielem króla - po prostu był generałem, i tyle. Dalej: jeden przykład, który, jak zresztą udowodniłem, był niezbyt trafny, nie może być tak uogólniony, żeby wynikało z niego, że Rhobar był taki dla wszystkich swoich przyjaciół. I to, że jako człowiek jest on zły dla swoich przyjaciół (to tylko przykład - mówiłem już, dlaczego Rhobar zdradził Lee) nie znaczy wcale, że jest on złym królem.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Koniec tematu chyba xD. na www.phx.pl w faktach jest że jakiś koleś z PB mówił, że będzie można króla spotkać. A ja go zabiję ale tylko dlatego, że będę po stronie orków xD.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja go nie lubię z resztą słyszałem od kolegi że w gothicu 3 na początku będziemy płynąć statkiem z kolczugą mieczem i tarczą ze swoją załogom trzeba będzie go zabić Lee mówił w gothicu 2 że chce się zemścić.Więc ta zemsta dokona się w trójcę.
Odpowiedz
Moim zdaniem Lee nie zabije Robara bo Robar miał by zbyt wielką obstawę i pewnie nie dopuścili by go do niego z powodu że mogą pomyśleć że się zemści. Ale i tak Lee jest wolny bo Lord Hagen go uniewinnił to nie wiem ale to i tak tylko gra ( ale dla mnie najlepsza:P)
Odpowiedz
Ja sądzę, że Król Robar żyje i to pewnie dowiemy się o tym w 3 części czyli już niedługo !!!!
Odpowiedz
I tu was mam!!!!!!!!! Króla Rhorara II widać na obrazie w zamku!!!!!!
Mag Bojowy swoimi sztyletami i ognistymi kulami zamieni w proch każdego rzezimieszka i bandytę... ...No i co się brechtasz, bo ciebie też spalę na popiół!
Odpowiedz

Użytkownik emkakafetheelderscrools dnia Nov 9 2006, 04:15 PM napisał

I tu was mam!!!!!!!!! Króla Rhorara II widać na obrazie  w zamku!!!!!!

[post="50033"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Chodzi ci o to, że portret Rhobara jest w zamku w GII? No i co z tego? A poza tym skąd wiesz, że na tym obrazie jest akurat Rhobar?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Więc tak jak mówiłem KRÓL RHOBAR ŻYJE !!!! Wiem to stąd, że grałem w gothic 3 i tam się z nim spotkałem
Odpowiedz
W zasadzie główny problem tematu został rozwiązany i wypadałoby go zamknąć, chyba że chcecie sobie jeszcze o królu pogawędzić
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia Sep 24 2006, 09:05 AM napisał

Moim zdaniem Lee nie zabije Robara bo Robar miał by zbyt wielką obstawę 

[post="48535"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Po pierwsze: jak nie zabije jak zabije widzialem to na wlasne oczy.A obstawa nie byla taka trudna raz dwa i po niej
Po drugie ŻYJE
A po trzecie ja go nie lubie bo jak by był na każdej bitwie z orkami to by w ten sposob podtrzymal na duchu Paladynów i by z orkami raz dwa sobie poradzili!!
Odpowiedz
← Gothic

Król Rhobar - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...