[GII] Ciekawostka ze złotem

Gdy macie sakiewke ze złotem diega , wysypcie z niej cała zawartość, (jeśli jesteś blisko diega) wyżuć całe swoje złoto na zieme ( w ekwipunku najedz na złoto i kliknij ctrl) pogadaj z nim że znalazłeś jego złoto , dajesz mu , choć nie masz ani grosza przy duszy , po rozmowie podnosisz swoje złotko z ziemi i zarobiłeś 2000 zł a quest wykonany

Coval
Odpowiedz
A wiesz ze to bug?bo nie u wszystkich da sie tak zrobic w 60% diego poodniesie to zloto!!!
Odpowiedz
a ja czasem mialem ze wysypalem zloto z sakwy- on mi zabiera kase a opcja nadal w rozmowie sie pojawia i moge tak mu kase w nieskonczonosc dawac:P w g2 jest sporo bigow:P
Odpowiedz
Hehe mi nie zabrał złota, wywaliłem kasę na chodnik i zacząłem z nim gadać bla bla wziął niewidzialne 2k złota i mi podziękował a ja se legalnie podniosłem 5k z chodnika(swoje miałem3k).
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
A wiecie o tym bajerze w ekwipunku? A więc:gdy macie np. amulet dodający 5 siły to jak wiecie dostaniemy 5 siły ale uwaga:gdy założymy go drugi raz to znów dostaniemy 5 siły i tak ile nam pasuje . Osobiście tego nie używam bo jestem uczciwy:)
Odpowiedz
Tak, była już o tym mowa na forum. A co do tematu to zastanawiam się nad sensem tej operacji. Na tym etapie gry ma się dość dużą ilość pieniędzy więc po kiego się gimnastykować dla głupich 2k?


Odpowiedz
Jak popierasz - to dobrze. Nie pisz o tym. Bo tylko powatarzasz ostatnią myśl, nic nowego nie wnosząc do tematu. Jednym słowem - spamujesz.

[EDIT:]

http://forum.gexe.pl/Regulamin-Forum-t3435.html - punkt 4a.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Kilka(set) razy więcej można nawet zarobić w samym Khorinis wykorzystując buga z piwem...
Odpowiedz
Jak się ma cierpliwość i maaaaaaaaaaaasę czasu...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia wto, 03 kwi 2007 - 18:53 napisał

A wiecie o tym bajerze w ekwipunku? A więc:gdy macie np. amulet dodający 5 siły to jak wiecie dostaniemy 5 siły ale uwaga:gdy założymy go drugi raz to znów dostaniemy 5 siły i tak ile nam pasuje . Osobiście tego nie używam bo jestem uczciwy:)

[post="57267"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



poco ty to mówisz przecież to cały świat zna ...
jeszcze do tego musisz mieć cheat god albo marvin włączony
Odpowiedz
Ja zrobiłem tak:
Przed rozmową z Diegiem zapisałem grę. Wszedłem do ekwipunku i zabrałem z mieszka całą jego zawartość (mieszek z ekwipunku zniknął) i cieszyłem się z zarobionej (?) kasy. Porozmawiałem z nim i dałem mu sakwę.

Sprawa rozwiązana!


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
← Gothic

Ciekawostka ze złotem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...