Wilkołak - zapisy

Runda XXIII - start: ???

Kota
Krzyslewy
Mikeal
Rtęciooki
Tig
Vitanee

[Dodano po 29 dniach]

Kto da więcej? ja mogę poprowadzić jak coś
Odpowiedz
Mam więcej - dam więcej!

[Dodano po 11 dniach]

Alo, urodziny się zbliżają! To może byście się zebrali na urodzinową partyjkę?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Pewnie okres przed sesjami egzaminacyjnymi nie jest najlepszy na proponowanie Wilkołaka, ale co mi tam. Ktoś chętny?

„Była to naprawdę całkiem sympatyczna dziewczyna, nawet jeśli jej łono zostało najwyraźniej zaplanowane dla osoby o dwie stopy wyższej. Ale nie była Nią*.

*Profesor nadzwyczajny gramatyki i jej stosowania poprawiłby pewnie to zdanie na «okazało się, że ona to nie ona», na co profesor logiki zakrztusiłby się drinkiem.” - Terry Pratchett, Niewidoczni akademicy

Odpowiedz
Ja!

[Dodano po 3 miesiącach]

Nadszedł ten straszny dzień, wrzesień się zaczął i pewnie większość ludu wróciła do domów, więc kto jest za tym coby rozkręcić kolejną rundę wilkołaków?

[Dodano po 3 miesiącach i tygodniu]

Trzynaste urodziny portalu! Może by tak dwudziesta trzecia runda wilkołaków z tej okazji?
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Wasza Pradawna Demoniczna Mackowata Wysokość, chętni są zawsze. Czasem jedynie są to chętni po chińsku.
„Powiedziane jest: Światem włada zła siła. Chcąc jej okazać posłuszeństwo, winniśmy być równie niszczycielscy jak ona. Aby mówić o »cnocie« albo »występku«, trzeba dysponować jakąś skalą wartości. A jaką skalą wartości, jakim porównaniem w sensie dobra i zła dysponuje człowiek? Jeśli coś uważam za dobro, czyż istotnie jest to dobrem w oczach Boga? Jeśli coś uważam za zło, czy jest ono nim w istocie? Jeśli Bóg niszczy wszelkie więzi między ludźmi, to czyż nie należy Go naśladować?”

"Achaja"
Odpowiedz
Szykuje się trochę wolnego czasu Jeśli Ktulu poprowadzi, to chętnie.
Odpowiedz
← Wilkołak

Wilkołak - zapisy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...