Nnso Dyskusje

No cóż. Ktoś musi Med;D Nie mówię, że będę jeździł za to Venie tylko że mnie to zaskoczyło no ale czasem się zdarza. Akurat w wypadku NNSO jesli ktoś pisze dużo to nikogo nie dziwi ale jakpisze malo to o_O i cóz zrobić NNSO is special ;]
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
To było, jakby to nazwać wersja próbna, taka żeby sprawdzić co wy na to.
A co do tych wypowiedzi to czuję się jakby był przesłuchiwany przez Gestapo, to źle, to niedobrze, to za krótkie, Ludzie opamiętajcie się, to jest chyba Nowa Niekończąca Się Opowieść a nie Obóz pracy.
I tyle
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

Ludzie opamiętajcie się, to jest chyba Nowa Niekończąca Się Opowieść a nie Obóz pracy


Ależ to jest swoisty Obóz Pracy. Jak długo nie piszesz to w tube [tm] (joke ofkoz, chociaż były takie przypadki ;p ). Ale tak wogóle to zgadzam sie z Venem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A ja uwqżam, że to jest Obóz Pracy. jak siadasz tak kończysz gdzieś po 2h pisania ;] (Przynajmniej ja tak mam). I jak wpadniesz w NNSO tak truuuudno z tego wyjść...Wciąąąąga...
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ta mnie też wciągnęło, ale tak nie można. Niekiedy posty długości zapałki są bogatsze niżeli długości równika.
A widziałem krótsze posty w NNSO
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Wiesz, wtedy to to było rządy Atis i całkowity początek... Ja miałem na myśli tą przekształconą wersję

I faktycznie, niektóre krótsze wnoszą więcej niż kilometrowa rozmowa, ale... Qrde, to jest opowieść, nie trzyzdaniówka. I, Vamp, nie wiem, nad czym ty się tyle zastanawiasz. Ja mam w góra pół godzinki parta gotowego. Potem czytam, nanoszę poprawki, znowu do korekty i wrzucam... Nigdy dłużej niż 1h.
Chociaż muszę się przyznać, nie potrafie oddać prawdziwej dynamiki. Coś wymyślę, napiszę, przeczytam i tylko ,,Kuźwa, co TO ma być?!".
Fatum

Na przyszłość - Ven, dawaj dłuższe party. Tym bardziej, że żaden z nas [znaczy ten, który aktywnie pisze a jego postać żyje] nie za bardzo zagłębia się w innych bohaterów.
Ja mogę coś napisać, a to wcale nie będzie pasować do twojej postaci... No nie wiem, może zedytujesz i dopiszesz o co chodzi?


PRZYPOMNIENIE:
Marcus ciągle ma status zaginionego. Tak jakby co
Odpowiedz
Wy to macie problemy. Wiecie jakie były założenia? 'Dwa-trzy zdania'. A co do kilometrówek: Ciężko się coś takiego czyta, cholernie ciężko. Jak czytam niektóre kawałki Vampa, to mi się po połowie odechciewa, bo za długie. Liczy się wartość treści, a nie ilość. Więc nie czepiajcie się Vena, że napisał coś krótkiego, bo ja sama pisałam po dwa zdania. A jeśli tak bardzo wam się chce aż tyle pisać, to piszcie przy każdym kawałku minimum 1000 zdań, ale jednocześnie zaciekawiajcie. Bo coraz żadziej zdarzają się wartościowe wątki, dialogów jajcarskich nie ma już wcale (na początku coś było), nawet śladu po nich nie ma. Zero rozluźnienia. Do pisania przysiadać z herbatką, ciasteczkami i pustą mózgownicą, przez którą może tornado przejść, nie siejąc żadnych spustoszeń. Jak chcecie się na siłę dopisać, to nie piszcie, bo wychodzi beznadzieja, sami o tym dobrze wiecie. Jakiś pytania, zastrzeżenia, niejasności?

Joan
Odpowiedz
No rzeczywiście, jak tak czytałem NNSO to początkowe posty były humorystyczne, ale trzeba sobie zadać pytanie, a mianowicie czy NNSO to historia humorystyczna czy raczej poważna
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
NNSO to luźna opowieść... Narzucenie jakiegolwiek stylu to byłoby jak zamknięcie jej w kajadanach... A jak ci Atis brakuje humorystycznych kawałków to może wykaż się inicjatywą i sama jakis sprezentuj

Cytat

A co do kilometrówek: Ciężko się coś takiego czyta, cholernie ciężko. Jak czytam niektóre kawałki Vampa, to mi się po połowie odechciewa, bo za długie. Liczy się wartość treści, a nie ilość.


Moim zdaniem kawałki Vampa są i długie i mają dobrą zawartość. Fakt, ze trzeba mieć czas żeby je przeczytać, ale to jest najmniejszy problem

Cytat

Zero rozluźnienia.


Z tym się nie zgodzę. Rozluźnienie przychodzi dla tych co piszą - a w NNSO teraz są właśnie chwile napięcia


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja myślę że VL najlepiej pisze z nas wszystkich, i bez żadnego lizostwa czy jak, żeby tak pisać trzeba mieć to coś.
Mi to nie przeszkadza że ktoś pisze metrowe czy decymetrowe, ważne jest to że w ogóle pisze. Fajnie jest ale może być lepiej.
Musimy trzymać się w kupie bo w kupę nikt nie wejdzie

[Dodano po chwili]

Użytkownik Joan dnia Apr 3 2006, 04:05 PM napisał

Zero rozluźnienia.                                                                                               

[post="42061"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Właśnie że dobrze że zero rozluźnienia bo trzyma w napięciu.
Ludzie trza coś zrobić.

Apeluje do wszystkich aktywnych NNSOwiczów.
Trzeba coś zrobić w kierunku ożywienia NNSO.
Trzeba ją "podleczyć" lub "dobić".
Wybór należy do WAS towarzysze.
Wolicie patrzeć ja zdycha w męczarniach, czy wolicie pomóc i chwycić za pióra(a raczej za klawiatury)
TOWARZYSZE! namawiam was chwyćcie za pióra i piszcie ku chwale NNSO!

Apropos jestem ciekaw dalszego ciągu historii naszych bohaterów
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No to żeś dowalił z tym postem Ven. Wydaje ci się, że takich nawoływań nie było? Myślisz, że co ja zawsze wieczorami wyprawiałam? Męczyłam wszystkich, żeby się dopisali. Twoje prośby nic nie wskórają. Jest jak jest i niewiele zmienisz.

Med, jak ja zacznę starać się nad humorystycznym aspektem NNSO, to mówię ci, nie chcesz tego.
Odpowiedz
Przynajmniej się staram
Hej VL pieprz to wszystko i dopisz się w NNSO!
Nie wiem czy już to mówiłem ale NNSO bardzo mi się spodobało, tak więc nie chcę żeby się skończyło, może takich nawoływań poinno być więcej?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

może takich nawoływań poinno być więcej?


Wątpię. Od dopisania się do NNSO zalezy kilka czynnikow. Wena, chęć, czas i... inne Jak się nie ma chociaż jedenj to lipa. Poza tym szkoła zabija wyobraźnię.

Cytat

Męczyłam wszystkich, żeby się dopisali.


Nie przebierając w środkach

Cytat

Med, jak ja zacznę starać się nad humorystycznym aspektem NNSO, to mówię ci, nie chcesz tego.


Nie gadaj tylko sie dopisuj


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Fajny part
A ja już mam mhroczny (to h specjalnie) pomysł... Niech no mnie tylko wena złapie
Odpowiedz
Med, czy to nieprzebieranie w środkach miało być jakąś aluzją? Pozatym - co ja niby robiłam poza opieprzaniem was?
Odpowiedz

Cytat

Med, czy to nieprzebieranie w środkach miało być jakąś aluzją?


Nie no, skąd. Tak tylko wspominam stare, dobre (hmmm...) czasy. Co oczywiście nie oznacza, że te są złe

Cytat

Pozatym - co ja niby robiłam poza opieprzaniem was?


Hmm... Obijałaś się?

Cytat

A ja już mam mhroczny (to h specjalnie) pomysł... wink.gif Niech no mnie tylko wena złapie wink.gif


Brzmi ciekawie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Med jakbyś raczył zauważyć, to swego czasu ja najwięcej się dopisywałam, a to ty się najwięcej leniłeś. I to był okres przed GameExe. Więc nie piernicz mi tutaj o lenieniu się.
Odpowiedz
Co ty tak wszystko na poważnie bierzesz?

Poza tym z twojej wypowiedzi wynika, że nic nie robiłaś poza opieprzaniem nas

Cytat

Pozatym - co ja niby robiłam poza opieprzaniem was?




Cytat

a to ty się najwięcej leniłeś.


No w końcu to główny sport, który uprawiam

[Dodano po chwili]

Tak narzekacie, że nikt się nie dopisuje, a to juz 3 dni minęly od ostatniego wpisu


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Cholera, Ven, przepuszczaj swój tekst przez słownik Word'a, bo twoje błędy mnie zabijają.

Ale nie powiedziałam, że ja jestem idealna...
Odpowiedz
Fuck fuck i jeszcze raz fuck zapomniałem
Gdy piszę nie zwracam uwagi na błędy tylko na treść.
Jak by co to sry
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...